http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد شده توسط مادرش!

خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد شده توسط مادرش!

خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد توسط مادر 17 ساله

مادر 17 ساله ای که در حمام فرزندش را به دنیا آورد دقایقی پس از زایمان به نوزادش وایتکس خوراند.
این به اصطلاح مادر که بارداری اش را از دیگران پنهان نگه داشته بود، تنها بعد ار دقایق یا حتی ثانیه های بعد از تولد نوزاد وایتکس را در دهان نوزاد بی گناه خالی کرد.

به گزارش دیلی نیوز دهان و لب های نوزاد به خاطر مواد شیمیایی به شدت سوخت اند. اما این نوزاد پسر توانست پس از اقدامات به موقع اورژانس جان سالم به در برد. اما مادر 17 ساله که اهل شرق لندن است به جرم قتل نافرجام محاکمه شد. دادگاه پس از شنیدن حرف های متهم و به دلیل گزارش روانپزشکان و کم سن بودن و شرایط قبلی متهم، در مجازاتش تخفیف قائل شد.

متهم اعلام کرد در شرایط بدی به سر می برده و دچار شک و ترس شدید بوده و می داند که کار اشتباهی مرتکب شده است.

دکتر جوزف اعلام کرد، حتی اگر او تحت استرس شدید بوده، شرایط آنقدر سخت نبوده که او دست به چنین کاری بزند. البته او بعد از ریختن وایتکس متوجه شده که کارش اشتباه است و سعی کرده آن را پاک کند. در آن زمان خالۀ متهم به کمک او آمده و کودک را از آن وضعیت نجات دادند.

یکی از متخصصان اعلام کرد: با اینکه متهم می گوید تنها یک قطره در دهان نوزاد ریخته اما او وکیل مدافع این ادعا را قبول نکرد. چرا که شواهد نشان می دهد این میزان سوختگی حتما بیش از یک قطره بوده است. دادگاه قرار است دوباره در فوریه تشکیل شود.

خوراندن وایتکس به نوزاد تازه متولد شده توسط مادرش!

منبع: نمناک
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات