کیوسک / صفحه نخست روزنامه های ورزشی: غرش بچه یوزها


وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی امروز ( چهارشنبه 23 دی) به صورت ویژه ای به برد تیم امید توجه کردند و تیترهایی روحیه بخش برای امیدها زدند. بازداشت فروزان هم یکی از تیترهای مشنرک روزنامه های ورزشی است.

گل که علاقه ویژه ای در ترکیب اسامی دارد برای برد تیم امید نام دو گلزن تیم ارسلان مطهری و میلاد محمدی را تلفیق کرده و تیتر "میلاد مطهر" را انتخاب کرده است. این روزنامه خبر داده امید ابراهیمی تا آخر فصل از استقلال جدا نمی شود.

ابرارورزشی در کنار پرداختن به برد ارزشمند تیم امید و انتخاب تیتر "گام اول را محکم برداشتیم" صحبتهای روز گذشته پرویز مظلومی که به جدایی یک بازیکن جوان تیم اعتراض داشته هم توجه کرده است.

پیروزی در صفحه یک عکسی از کریم انصاری فرد و هادی نوروزی دارد. این روزنامه از فعالیت پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات راضی نیست و تیتر زده "پس جانشین هادی نوروزی چه شد؟". انصاری فرد هم که هم اکنون در لیگ یونان خوش می درخشد گفتگویی با پیروزی داشته است.

روزنامه 90 غرش بچه یوزها را بریا تیم امید انتخاب کرده است. اکثر روزنامه ها به بازداشت چند ساعته محسن فروزان در صفحه یک خود پرداختند که یکی از آنها 90 است.

 

ایران ورزشی هم در صفحه یک خود با تیتر "پرواز اول" برد تیم ایمد را برجسته کرده است. این روزنامه عکس هایی چاپ کرده که نشان می دهد کارلوس کی روش سعی کرده در جایگاه ویژه ورزشگاه دوحه با حبیب کاشانی روبرو نشود.

 

شوت برای بازی دیروز عنوان "گام محکم امید" را برگزیده است. این روزنامه در صفحه یک خود اشاره ای هم به مشکلات ملوان دارد و از شایعه خداحافظی مازیار زارع و پژمان نوری خبر داده است.

 

هدف در کنار پرداختن به برد تیم امید و جدایی آندرانیک تیموریان از ام صلال به بازداشت فروزان با لحنی طنز توجه کرده است و تیتر زده "فروزان واقعا جانشین سوشا شد"

خبرورزشی برای عکس یک خود به سراغ حنیف عمران زاده رفته است و  اتفاقات روز گذشته تمرین استقلال را مورد توجه قرار داده است. این روزنامه تیتر زده به دلیل کتک کاری حنیف با یک هوادار تمرین استقلال تا اطلاع ثانوی مخفی شد! منصوریان هم گفته مشکلی با رفتن بیرانوند به پرسپولیس ندارد.

57189

 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات