http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

قدیمی پور: برانکو اعتماد کند،شماره یک پرسپولیس من هستم/ سوشا مثل برادرم می ماند


قدیمی پور: برانکو اعتماد کند،شماره یک پرسپولیس من هستم/ سوشا مثل برادرم می ماند

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس گفت:مطمئن باشید اگر به من اعتماد کنند جواب این اعتماد را خواهند گرفت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، مرتضی قدیمی پوری که در نیم فصل اول به عنوان دروازه بان سوم در پرسپولیس کار می کرد و در اکثر بازی ها حتی اجازه نشستن روی نیمکت را هم نداشت در این روزها فعلا تنها دروازه بان پرسپولیس محسوب می شود. او که معتقد است در صورت اعتماد برانکو حتی می تواند در نیم فصل دوم به صورت ثابت درون دروازه سرخپوشان قرار بگیرد در ادامه گفت و گویی با ما انجام داده که ماحصل آن را می خوانید.

*از وضعیت پرسپولیس و همچنین شرایط خودت بگو.

خدا را شکر همه چیز خوب است. در تمرینات روزهای اخیر بدن مان به حالت اولیه بازگشته و از این پس با روحیه و انگیزه برای شروع دوباره لیگ تلاش می کنیم.

*دیروز خوردبین اعلام کرده بود فعلا مرتضی قدیمی پور دروازه بان اول پرسپولیس است.

کار من در شرایط فعلی بسیار سخت است. چون تنها دروازه بانی هستم که در تمرین کار می کنم. با این حال از خوردبین تشکر می کنم که به من لطف داشته اما نمی خواهم تحت تاثیر این صحبت ها قرار بگیرم و وارد حاشیه شوم.

*بعد از مشکلاتی که برای سوشا مکانی و ایمان صادقی رخ داد برانکو صحبتی با تو نداشته است؟

برانکو صحبت خاصی با من نکرده چون او تمام بازیکنان را با یک نگاه می نگرد و الان هم مثل همه روزها در تمرینات حاضر می شود. من میدانم بار سنگینی را باید در تمرینات به دوش بکشم چون در کمتر تیمی این شرایط رخ می دهد که فقط یک دروازه بان در تمرین حضور داشته باشد.

*امیدوار هستی که سوشا مکانی به تمرینات پرسپولیس بازگردد؟

واقعا از ته قلبم دوست دارم سوشا هرچه زودتر به جمع ما بازگردد. او مثل برادر بزرگترم می ماند و تا به اینجا چیزهای زیادی از این دروازه بان یاد گرفتم. امیدوارم مشکلش حل شود و در ادامه فصل نیز بتواند درون دروازه پرسپولیس قرار بگیرد.

*به نظر می رسد پرسپولیس در فصل نقل و انتقالات برای جذب دروازه بان به بن بست خورده و تا به الان نتوانسته نفری را در این پست به تیم اضافه کند.

هنوز در فصل نقل و انتقالات زمان زیادی باقی مانده است. من مطمئنم برانکو در نهایت گزینه ای را انتخاب می کند که یک دروازه بان بزرگ خواهد بود چون پرسپولیس جای بازیکنان بزرگ است.

*به نظر خودت توانایی شماره 1 شدن در نیم فصل دوم برای ایستادن درون دروازه پرسپولیس را داری؟

من تمام تلاشم را می کنم. قطعا چنین توانایی را در خودم می بینم و امیدوارم برانکو هم به من اعتماد کند. متاسفانه در یک بازی که در این فصل به میدان رفتم دچار بدشانسی شدم. آن هم بازی با ذوب آهن بود که تیم ما باید 10 نفره 120 دقیقه می جنگید و من هم اولین بازی خودم را انجام می دادم. مطمئن باشید اگر به من اعتماد کنند جواب این اعتماد را خواهند گرفت.

*جایگاه پرسپولیس را در پایان فصل جاری کجای جدول می دانی؟

شک نکنید قهرمان می شویم. اگر در نیم فصل اول بدشانسی نمی آوردیم الان با اختلاف چند امتیاز در صدر جدول بودیم. با این حال پرسپولیس از شرایط خوبی برخوردار است و به زودی می تواند خودش را به صدر جدول برساند.

 

2051

منبع: 90
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
فیلم سازش | عکس بازیگران و داستان فیلم سازش
فروشنده بهترین فیلم از نگاه تماشاگران جشنواره فیلم بمبئی + عکس
چرا واکسن سرماخوردگی وجود ندارد؟
استخدام راننده | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام خیاط | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام حسابدار | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام تکنسین برق | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام برنامه نویس،مدیرمنابع انسانی،حسابدار،مسئول دفتر(کرج)
خرسندنیا:پدیده با این ۳ امتیاز اوج می گیرد/خودم به حقیقی کمک می کنم تا برگردد
استخدام تعمیرکار | شنبه ۸ آبان ۹۵
پیروزی پر گل شاگردان مظفر مقابل قعرنشین/نفت آبادان برنده دیدار بالانشینان
استخدام پیک در تهران | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام تکنسین درمانی | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام دستیار دندانپزشک | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام دندانپزشک | شنبه ۸ آبان ۹۵
محجوب، نجاتیان و میرزاپور مسافر بلاروس شدند/ قادریان با حذف فلاح و طاهری جهانی شد
مهاجری به بازیکنان پدیده استراحت داد
استخدام پزشک | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام پرستار | شنبه ۸ آبان ۹۵
استخدام برنامه نویس | شنبه ۸ آبان ۹۵
تبلیغات