رفتار غیر حرفه ای از گلری که می خواست پرسپولیسی شود/ بیرانوند در مسیر حاشیه


وبسایت رسمی برنامه نود -  بیرانوند این روزها در اردوی نفت در ترکیه، با چهره ای عبوس حضور دارد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از خبرآنلاین، علیرضا بیرانوند پس از حضور در اولین جلسه تمرینی نفت تهران، در مصاحبه ای عجیب گفت: «نمی بخشم کسی را که نگذاشت به پرسپولیس بروم!» عکسی که از حضور بیرانوند در تمرین نفت و در اردوی آنتالیا منتشر شده، به خوبی نشان می دهد که با چهره ای عبوس و در هم رفته، تیمش را همراهی می کند و حتی یک قدم، از سایرین فاصله گرفته است. بیرانوند، در حالی باعث و بانی نرفتنش به پرسپولیس را نبخشیده که قطعا می داند علیرضا منصوریان و باشگاه هر کدام به اندازه ای در حفظ او نقش داشته اند. گلر ملی پوش نفت گویا از قوانین فوتبال حرفه ای دنیا خبر ندارد و باید این جمله منصوریان را درباره اش جدی گرفت: «بیرانوند هنوز از نظر روانی برای حضور در باشگاهی مثل پرسپولیس آماده نیست.»
بیرانوند اگر امروز عضوی از یک باشگاه اروپایی بود، نمی توانست چنین مصاحبه ای کند و با ناراحتی در تمرین حاضر شود. روزهایی بود که مهدوی کیا هم نمی خواست در هامبورگ بماند اما او را نگه داشتند و حتی به تمرینات تیم دوم باشگاه تبعید کردند. همان روزها یادمان هست مهدی با حساسیت می گفت: «از قول من چیزی نزنید که ناراضی هستم چون تمام نقل و قول های ما به باشگاه می رسد و برای من دردسر می شود.» بیرانوند اما بی توجه به این قوانین، باعث و بانی نرفتنش به پرسپولیس را نمی بخشد و قیافه می گیرد؛ او که می خواست پیراهن پرطرفداراترین و البته یکی از پرحاشیه ترین و پرهیاهوترین تیم های ایران را به تن کند. ناگفته پیداست که بیرانوند با رفتار فعلی اش و البته رفتاری که در دو سال گذشته داشته و کم حاشیه ساز نبوده، در تیمی مثل پرسپولیس هم با مشکلات زیادی روبرو می شود. او در طول دو هفته گذشته به اکثر تماس های تلفنی اش پاسخ داده و گفته چه اتفاقی برای افتاده و الان در چه حالی است و قرار است بعدا در چه حالی باشد. آیا در پرسپولیس با همین منوال، از همان روزهای اول به مشکل نمی خورد؟ طبق خبرهای رسیده از ترکیه و البته تصاویری که از بیرانوند در تمرین نفت منتشر شده، او این روزها شبیه افرادی است که قهر کرده و ترجیح می دهد مدام ناراحتی اش را نشان دهد. بیرانوند در لحظه آخر همراه با نفت به ترکیه رفت و علنا از بی میلی خود برای ماندن در این باشگاه حرف زد؛ تمام این اتفاق ها در شرایطی می افتد که او بازیکن نفت است و تحت قرارداد این باشگاه، قرار دارد. 

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال