ماجرای وجود اردک در شکم زن باردار! + عکس


اردک در شکم زن باردار

در جدیدترین پدیده های نادر پزشکی سنوگرافی اردکی را کنار جنین در رحم مادر نشان داد که باعث تعجب متخصصان شد.

بدون شک هنگامی که مادران برای سونوگرافی می روند معمولا سوالاتی از قبیل: نوزادمون چه شکلیه؟ دختره یا پسره؟ آیا سالمه؟ ذهنشان را درگیر می کند.

اما یک مادر باردار بزرگترین شوک زندگی خود را زمانی تجربه کرد که برای سونوگرافی به پزشک مراجعه کرده بود. اما تصویر نوازاد به دنیا نیامده اش تنها چیزی نبود که او روی صفحه مانیتور دید. بلکه تصویر اردکی در کنار جنین تعجب او و دکترش را برانگیخت.

سونوگرافی زن باردار ، زن باردار ، اردک در شکم زن باردار

کورتنی فنویک 28 ساله اهل نیوکاسل مادری بود که شاهد این تجربه بود.او بعد از 3 سال مشکل بارداری و 3 بار آی وی اف که با مشکل مواجه شده بود، دوباره باردار شد. این بارداری با توجه به اینکه مادر دچار دیابت شد بسیار سخت بود. اما حضور این اردک اسباب خنده آنها را فراهم کرد.

حضور این اردک تنها این والدین بلکه دکتران دیگر را هم شگفت زده کرده بود وآن ها می گفتند تاکنون نه چنین چیزی دیده اند نه شنیده اند.

اکنون این نوزاد به دنیا آمده و در کمال صحت و سلامت به سر می برد. هنگام زایمان خبری از اردک فوقالذکر نبود. اما دوستان به یاد آن اردک برای نوزاد به دنیا امده عروسک اردک آوردند. پزشکان هم نتوانستند توجیه مناسبی برای حضور اردک پیدا کنند.

ماجرای وجود اردک در شکم زن باردار! + عکس

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال