شیخ سلمان: مساله میزبانی جام جهانی 2018 و 2022 را بررسی می‌کنم


وبسایت رسمی برنامه نود - شیخ سلمان، نامزد ریاست فیفا، اعلام کرد که در صورت پیروزی در انتخابات مساله فساد در انتخاب میزبان‌های جا‌م جها‌نی 2018 و 2022 را دوباره بازبینی خواهد کرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فو‌تبا‌ل آسیا (AFC) یکی از افرادی بود که اعلام کرده بود با وجود تردیدهایی که درباره انتخاب شدن روسیه برای میزبانی جا‌م جها‌نی 2018 وجود دارد، همچنان به میزبانی این کشور رای می‌دهد.

 شیخ سلمان و ژروم شامپانی هر دو معتقد بودند که گزارش گارسیا درباره میزبانی دو جا‌م جها‌نی باید با اصلاح چاپ شود.

 این در حالی است که علی بن حسین، رییس فدراسیون فو‌تبا‌ل اردن درخواست داده بود این گزارش باید به صورت کامل و سریعا منتشر شود تا مردم درباره آنچه در فیفا اتفاق می‌افتد، اطلاع پیدا کنند.

 شامپانی هم اعلام کرده است که انتخاب او برای میزبانی جا‌م جها‌نی 2022 آمریکا است.

 شیخ سلمان به صورت دقیق به این سوال که رای او برای میزبانی جا‌م جها‌نی 2018 و 2022 کدام کشور بوده است، پاسخ نداد.

 شامپانی در صحبت‌های خود تصریح کرد که سه مشکل اصلی فیفا عبارتند از اختلاف بین باشگاه‌های ثروتمند و باشگاه‌هایی که دچار مشکل مالی هستند، از بین رفتن وجه فیفا، مسائل اداری و پیروی از قوانین.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال