جراحی خطرناک خارج کردن قیچی از سر یک مرد + عکس


جراحی خطرناک جدا کردن قیچی از داخل جمجمه انسان خطرناک ترین جراحی سال شد

مردی با یک قیچی آهنی گیرکرده داخل سرش وارد بخش اورژانس شد و از پرستاران تقاضای کمک کرد. به توصیف پزشکان و پرستاران شاهد ماجرا صحنه به قدری وحشتناک بود که خیلی از آنها جرات نزدیک شدن به مرد را نداشتند.

دیلی میل خطرناک ترین جراحی سال 2015 را معرفی کرد." جون آکودو مونوری " 32 ساله که به دلیل خوش رفتاری و اخلاق خوبش به جنتلمن معروف بود توسط مردی مورد حمله قرار گرفت.

جراحی خطرناک ، جراحی های خطرناک ، جراحی

جراحی خطرناک خارج کردن قیچی از سر انسان

آقای مونوری مالک ستورانی در غرب مکزیک است و به گفته ی دوستان نزدیک وی این حادثه توسط مردی که به شدت از موفقیت ها و محبوبت "جون مونوری " خشمگین بود انجام شد.

قیچی با اصابت به سر آقای موری وارد جمجمه ی او شد و جراحت شدیدی را در سمت چپ سر او ایجاد کرد. مونوری به سرعت به بیمارستان منتقل شد و تحت عمل جراحی قرار گرفت و به طرز شگفت انگیزی نجات یافت.

جراحی خطرناک ، جراحی ، جراحی خطرناک

جراحی خطرناک جدا کردن قیچی گیر کرده از جمجمه یک مرد

"جان مونوری" بعد از به هوش آمدن در رابطه با حادثه گفت : اصلا نمی دانم که چرا آن مرد این کار را انجام داد، او برای خرید یک نوشیدنی آمده بود و زمانی که برای پرداخت پول دستش را داخل جیبش برد به جای اسکناس یک قیچی بیرون اورد و به سمت من حمله کرد. تنها کاری که توانستم انجام دهم این بود که با یک حرکت کوچک مانع از فروروفتن قیچی به داخل چشمم شوم.

جراحی خطرناک خارج کردن قیچی از سر یک مرد + عکس

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال