کدام شیرینی ضد سرطان است؟


شکلاتی که ضد سرطان پانکراس است

 در دنیای پزشکی تحقیقات بر روی عاملان و ضد سرطان ها همجنان ادامه دارد تا راههای جدیدی برای مقابله با این بیماری کشنده یافت شود. خوردنی ها و مواد غذایی ضد سرطان بسیاری تا کنون شناخته شده اند که هر یک به نوعی در مقابله با سرطان های مختلف زنان و مردان عمل می کنند.

براساس جدیدترین پژوهش ها شکلات می تواند در مقابل سرطان پانکراس از فرد محافظت کند.گفتنی است، براساس تحقیقات مصرف منیزیم که به ویژه در شکلات سیاه وجود دارد می تواند در مقابل ابتلای افراد به سرطان لوزالمعده نقش حفاظتی داشته باشد.بررسی ها نشان می دهند، براساس آمارها سرطان لوزالمعده چهارمین علت مرگ و میر در اثر سرطان در جهان است. مصرف شکلات تیره و یا سایر غذاهای سرشار از منیزیم می تواند مانع از ابتلا به سرطان لوزالمعده شود.این نتایج حاصل تحقیقات محققان بر روی گروه های هدف و مشاهده وقوع سرطان در آنها است.

 شکلات تلخ ، ضد سرطانها ، سرطان پانکراس

شکلات تلخ و تیره ضد سرطان قوی سرطان پانکراس است

در عین حال مصرف منیزیم می تواند مانع از ابتلا به دیابت شود. براساس آمارها دیابت نقش مؤثری در ابتلای افراد به سرطان لوزالمعده دارد. این داده ها از مجموع بیش از 66 هزار مرد و در رده سنی 50 الی 76 سال به دست آمده است. در این بررسی مواردی چون سن، جنسیت، شاخص توده بدن، استعمال دخانیات و رژیم غذایی مورد بررسی قرار گرفته است.

دانشمندان بر این اساس دریافته اند هر 100 میلی گرم در هر روز مصرف منیزیم و یا مواد غذایی حاوی منیزیم با کاهش 24درصدی ابتلا به سرطان لوزالمعده در ارتباط است.

پژوهشگران به ویژه به افرادی که در معرض خطر بالاتری از سرطان لوزالمعده قرار دارند اضافه کردن یک مکمل منیزیم تحت نظر پزشک را جهت جلوگیری از ابتلا به بیماری توصیه اکید می کنند. منیزیم علاوه بر حفظ ارگان های بدن باعث حفظ سلامت و زیبایی پوست و مو نیز می شود. منیزیم در مواد غذایی چون سبزیجات دارای برگ سبز و آجیل یافت می شود.

کارشناسان همچنین کمبود منیزیم را به طور محسوس در افراد مبتلا به سرطان لوزالمعده شناسایی کرده اند. بر این اساس پزشکان مصرف شکلات تلخ و نه شکلات شیرین را به افراد به ویژه افراد در معرض ابتلا به دیابت توصیه اکید می کنند.

ضد سرطان ، شیرینی ضد سرطان پانکراس

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال