زمین چمن ورزشگاه ملی ولز، 10 روزه عوض می‌شود!


سایت رسمی برنامه نود- باشگاه کاردیف‌سیتی قصد دارد چمن ورزشگاه میلینیوم را ظرف 10 روز عوض کند. این چمن در روزهای اخیر به دلیل بارندگی‌های شدید آسیب دیده است.
به گزارش سایت نود، آسیب‌دیدگی‌های نه‌ چندان جدی زمین چمن میلینیوم، باعث اعتراض مربیان و بازیکنان باشگاه دسته اولی کاردیف سیتی شده بود. اتفاقی که باعث شد مسئولان این باشگاه بلافاصله پروژه تغییر سریع زمین چمن این ورزشگاه مدرن ظرف کمتر از 10 روز را استارت بزنند.
بازی خانگی بعدی کاردیف سیتی 23 ژانویه، یعنی دقیقا 10 روز دیگر برگزار خواهد شد و چمن میلینیوم باید تا آن روز برای مسابقه آماده شده باشد.
قرار بود چمن ورزشگاه میلینیوم در تابستان زیر کشت برود که این اتفاق به دلیل بازی‌های تیم ملی ولز نیفتاد. این ورزشگاه یکی از بهترین زمین‌های چمن بریتانیا را در اختیار دارد و میزبانی سوپرکاپ سال 2014 نیز در اختیار این ورزشگاه بود.

31980

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال