توفیقی: افشارزاده برای پرسپولیس و استقلال رایزنی کرد تا صاحب ورزشگاه شوند


وبسایت رسمی برنامه نود - دبیر هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: تلاش‌های افشارزاده بود که شهرداری دو ورزشگاه خو را در اختیار سرخابی‌ها قرار داد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، سید پندار توفیقی درباره ورزشگاه امام رضا که در اختیار باشگاه استقلال گذاشته شده گفت: 45 روز پیش من به همراه آقایان افشارزاده و حسن روشن و رضایی رئیس سازمان ورزش شهرداری تهران برای بازدید از ورزشگاه ها جهت پیدا کردن محل تمرین برای تیم‌های پایه به ورزشگاه شهید کاظمی و امام رضا رفتیم. در بازدید اولیه از ورزشگاه شهید کاظمی این ورزشگاه را مناسب دیدیم. در این ورزشگاه چمن طبیعی است و شرایط خوبی داشت. اما در بازدیدی که از ورزشگاه امام رضا داشتیم شرایط این ورزشگاه را برای تیم‌های پایه خود مناسب تر دیدیم.

وی افزود: پس از بررسی‌هایی که انجام دادیم تصمیم بر این گرفتیم که با نامه نگاری با سازمان ورزش شهرداری خواهان در اختیار گرفتن ورزشگاه امام رضا شویم. آقای افشارزاده در نامه نگاری و رایزنی‌های خود با شهرداری اعلام کرد اگر شهرداری با دراختیار گذاشتن این ورزشگاه به استقلال موافق است، ورزشگاه دیگر را در اختیار پرسپولیس قرار دهد. بدین ترتیب نامه نگاری‌ها آغاز شد و درخواست ما در اختیار شهردار تهران قرار داده شد تا به تصویب برسد.

توفیقی ادامه داد: البته ظاهرا روز گذشته پرسپولیسی‌ها پس از اعلام اشتباه این مسئله که ورزشگاه شهید کاظمی به استقلال رسیده مدعی شده بودند که آن‌ها رایزنی کردند که شهید کاظمی به آن‌ها برسد. در صورتی که استقلال اصلا به دنبال ورزشگاه شهید کاظمی نبوده و در اعلام این مسئله اشتباه صورت گرفته است. ما این ورزشگاه را برای تیم‌های پایه خود در نظر گرفتیم و تیم بزرگسالان ما در همان کمپ استقلال و زمین شماره 2 آزادی تمرینات خود را برگزار می‌کنند.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال