مالکیت ساختمان‌های پرسپولیس و استقلال به این دو باشگاه واگذار شد، نشد!


وبسایت رسمی برنامه نود - اعضای مجمع فدراسیون فوتبال برای اعطای مالکیت ساختمان‌های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به آنها رأی خواهند کرد. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، در جریان مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در خصوص واگذاری ساختمان‌های دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به این دو باشگاه رأی‌گیری شد و در نهایت واگذاری مالکیت این ساختمان‌ها به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال با 31 رأی به تصویب رسید، اما با اعتراض برخی‌ دیگر از اعضای مجمع، علی کفاشیان اعلام کرد: افرادی که می‌خواهند رأی بدهند، از جای خود بلند شوند.

تعداد افرادی که از جای خود بلند شدند، 30 نفر بودند که علی‌اکبر طاهری سرپرست باشگاه پرسپولیس به این نوع رأی‌گیری اعتراض کرد. پس از اعتراض طاهری، قرار شد که رای‌گیری به صورت کاغذی صورت بگیرد تا وضعیت مالکیت ساختمان‌های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال مشخص شود. هنوز رأی‌گیری نهایی در این خصوص انجام نشده است.

گفتنی است، در مجمع قبلی اعضا با انتقال این ساختمان‌ها به این دو باشگاه مخالفت کرده بودند.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات