عزیزی‌خادم: طبیعی است که اعتراض‌ها و ایراداتی به گزارش‌های مالی وارد باشد


وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعتراض و ایراد گرفتن از گزارش‌های مالی این فدراسیون توسط اعضای مجمع را طبیعی دانست. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم در حاشیه برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در خصوص اعتراض‌هایی که در ارائه گزارشات مالی از سوی برخی باشگاه‌ها صورت گرفت، اظهار داشت: طبیعی است که اعتراض‌ها و ایراداتی به گزارش‌های مالی وارد باشد اما آنچه مشخص است مجمع به عنوان بالاترین مرجع در فوتبال مسئولیت رسیدگی به این مسئله را بر عهده دارد.

وی افزود: در مجمع قبلی هم نسبت به این مسئله اعتراض‌هایی شد و در جلسه هیئت رئیسه نیز این موضوع چکش‌کاری شده بود. بدون شک آنچه که در نهایت در مجمع تصویب می‌شود، مهم است. افراد مختلف می‌توانند اعتراض‌هایی انجام دهند، اما خروجی مجمع مهم است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: این مباحث و اعتراض‌هایی که صورت می‌گیرد، قطعاً در ایجاد تغییرات تأثیر دارد و این می‌تواند به نفع فوتبال‌مان هم باشد. ما به دنبال این هستیم که نگاه مدرن به فوتبال و آینده فوتبال شود و تصمیمات درستی به تصویب برسد.

عزیزی‌خادم در واکنش به این پرسش که آیا با توجه به صحبت‌های مطرح شده از سوی وزیر احتمال دارد، بحث تغییرات در اساسنامه  از دستورجلسه مجمع خارج شود، گفت: بله این احتمال وجود دارد.

وی در مورد اینکه آیا انتخابات فدراسیون فوتبال در تاریخ اعلام شده برگزار خواهد شد، گفت: قبلاً اعلام شده بود در تاریخ‌های 24 یا 25 اسفند مجمع انتخاباتی برگزار شود، اما قطعاً این مسئله باید به تصویب مجمع برسد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سؤال که بحث واگذاری مالکیت ساختمان‌های دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به آنها چرا در مجمع یک بار تصویب و یک بار با آن مخالفت شد، خاطرنشان کرد: در این مورد فعلاً فقط رأی‌گیری شده است، اما در ادامه جلسه قطعاً به صورت کتبی رأی‌گیری نهایی انجام می‌گیرد تا تصمیم نهایی را اتخاذ کنیم.

عزیزی‌خادم در خاتمه اعلام کرد هنوز برای شرکت در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال تصمیم‌گیری نکرده است.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات