پیشنهاد ما برای استقلال و پرسپولیس در مجمع رای نیاورد


به گزارش خبرنگار مهر، امیر عابدینی در حاشیه جلسه امروز هیات رئیسه فدراسیون فوتبال با اظهار رضایت از این جلسه گفت: جلسه خوبی برگزار شد و تلاش کردیم تا بتوانیم مشکلات را برطرف کرده تا به یک جمع‌بندی خوب در جلسه امروز دست پیدا کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: بحث گزارش حسابرسی و گردش مالی حدود ۳ ساعت به طول کشید و اصلاحاتی داشت که می‌تواند نقاط ضعف آن را برطرف کند.

عابدینی تاکید کرد: محور بحث‌های ما بسیار بود که من فهرست‌وار به شما بگویم اول مالکیت سازمان لیگ است که طبق انجام یک صلح‌نامه می‌تواند در اختیار فدراسیون قرار بگیرد، دوم مالکیت ساختمان سرخآبی‌ها بود که به رای گذاشته شد و متاسفانه برای سند قطعی آن رای آورده نشد که البته من پیشنهادی دادم در این خصوص که آن هم پذیرفته نشد و همچنان مالکیت ساختمان‌های این دو باشگاه در اختیار فدراسیون خواهد بود.

وی افزود: بحث سوم ما در خصوص حسابرسی بود که در اوایل جلسه اختلافات زیادی بود، اما بعد از آن همه چیز واضح و روشن شد و مشکلات برطرف شد.

عابدینی در ادامه تاکید کرد: زمان برگزاری انتخاب ریاست فدراسیون نیز باید با نظر هیات رئیسه باشد و آنها مصوب می‌کنند که چه زمانی انتخابات انجام شود.  امیدوارم این جلسات بتواند کمک موثر و مفیدی به فوتبال ما باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال