باید نگاه مترقی بر فدراسیون حاکم شود/ ضرورت داشته باشد می‌آیم


به گزارش خبرنگار مهر، شهاب‌الدین عزیزی‌خادم درباره برگزاری مجمع فدراسیون فوتبال و اعتراض ها به گزارشهای مالی اظهار کرد: به هر حال مجمع، بالاترین  مرجع در فوتبال است و قطعا مصوبات آن می تواند به خروجی فوتبال ما کمک کند. جر و بحث ها درباره حسابرسی های فدراسیون در مجامع قبلی هم وجود داشته است و به نظر من این پرسشگری ها به نفع فوتبال است.

وی افزود: قطعا با درمان های سنتی نمی توان مشکلات را برطرف کرد. اگر قرار است تغییراتی ایجاد شود بهترین مرجع تصمیم گیری، مجمع فدراسیون است. مواردی مطرح شده است که قرار شد با ایجاد کارگروه هایی، مشکلات را برطرف کنند.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سئوال که آیا مجمع انتخاباتی اسفندماه برگزار خواهد شد یا خیر، گفت: در جلسه هیئت رئیسه تلویحا تصویب شد که ۲۴ تا ۲۵ اسفند مجمع انتخاباتی برگزار شود. امیدوارم امروز، تکلیف انتخابات مشخص شود.

عزیزی خادم در پاسخ به این سئوال که آیا اصلاح اساسنامه از دستور جلسه مجمع امروز خارج شده است یا خیر؟ گفت: چون مجمع در حال برگزار است اجازه بدهید درباره آن صحبت نکنم.

وی درباره احتمال کاندیداتوری خودش در انتخابات فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: به صورت کلی باید بگویم که آنچه که باید در انتخابات بعدی رقم بخورد، نگاه دانش بنیان برنامه محور است. اعتقاد دارم هر کسی که می تواند فوتبال را متحول کند باید در انتخابات شرکت کند. اگر ضرورت داشته باشد من هم می آیم.

عزیزی خادم یادآور شد: فدراسیون فوتبال باید بازمهندسی شود و نگاه مترقی بر آن حاکم شود. توسعه در دل توسعه است.

عضو مجمع فدراسیون فوتبال در پایان در خصوص حضورش در انتخابات فدراسیون فوتبال گفت: فعلا که مجمع زمان برگزاری انتخابات را تصویب نکرده است. اگر این موضوع به تصویب رسید جواب سئوال شما را می دهم.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال