وزیر ورزش با تعویق انتخابات موافق بود/ با عربستانی‌ها دوست هستیم!


به گزارش خبرنگار مهر، علی کفاشیان پس از برگزاری مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال در مورد تعویق برگزاری انتخابات ریاست این فدراسیون و اینکه آیا این تعویق با نظر شما و برای مقابله با وزیر ورزش بوده است گفت: اصلا اینطور نبود. خود ایشان هم موافق این موضوع بودند. امیدوارم شرایط به گونه ای فراهم شود که همه کسانی که توانایی اداره فدراسیون را دارند در انتخابات حضور پیدا کنند.

وی در مورد دلایل به تعویق افتادن زمان برگزاری انتخابات فدراسیون فوتبال نیز گفت: نظر اعضای مجمع این بود که روزهای پایانی اسفند زمان مناسبی برای برگزاری این مجمع نیست. به همین خاطر به پس از اینکه اصلاح اساسنامه به تعویق افتاد، اعضای مجمع رای به تعویق زمان انتخابات فدراسیون دادند.

علی کفاشیان در مورد اصلاح اساسنامه فدراسیون فوتبال نیز گفت: در فدراسیون بین المللی فوتبال هم کمیته ای تشکیل شده است تا اساسنامه را بررسی کنند. طبیعتا در نشستی که اسفندماه در فیفا خواهیم داشت اساسنامه پیشنهادی را خواهیم برد تا اگر موافقت شد طبق آن عمل کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه خودش هم در انتخابات سال آینده حضور خواهد داشت گفت: تا آن موقع زمان زیادی باقی مانده نمی شود در مورد آن اظهار نظر کرد. بایید ببینم در این مدت چه کسانی ثبت نام می کنند و بعد تصمیم بگیرم که شرکت کنم یا نه.

وی در مورد اینکه آیا به عنوان یک دو شغله می توانید در این انتخابات شرکت کنید گفت: این دو شغله بودن بنده برای 10 سال پییش است و الان دو دوره از است که رئیس فدراسیون هستم. ضمن اینکه فدراسیون فوتبال نهادی غیر دولتی و مستقل است و حضور در ریاست و هیات رئیسه آن مشکلی برای دوشغله ها ندارد.

کفاشیان در واکنش به این موضوع که آیا اعضای مجمع تحت تاثیر صحبت های وزیر ورزش با تعویق اصلاح اساسنامه و برگزاری انتخابات فدراسیون موافقت کردند گفت: اعضای مجمع با هیچکس تعارف ندارند و خودشان به این جمع بندی رسیدند که این دو به تعویق بیفتند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه تصاویر نشان می داد کی روش از پیروزی تیم امید برابر سوریه خوشحال نبوده است گفت: در تصاویر که چیزی مشخص نیست. کی روش در قلبش برای تیم امید خوشحال بود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. کی روش احساساتی نیست و در قلبش می خندد.

علی کفاشیان در مورد حضورش در نشست هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا و ملاقاتش با مسئولان فدراسیون فوتبال عربستان گفت: ما با رئیس فدراسیون عربستان دوست هستیم و رابطه خوبی داریم. قطعا آنها هم تحت تاثیر فشار سیاسیون خود دست به این اقدامات زده اند. قطعا آنجا جلسه خواهیم گذاشت در این مواد صحبت خواهیم کرد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال