قطعا در انتخابات فدراسیون فوتبال شرکت نخواهم کرد


به گزارش خبرنگار مهر، منصور قنبرزاده در حاشیه مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال با بیان این مطلب افزود: امروز مباحث خوبی در جلسه هیات مدیره انجام گرفت و ما در خصوص مشکلات اساسنامه صحبت‌های زیادی را انجام دادیم و باید راهکاری به دست آوریم تا مشکلات برطرف شود.

وی در خصوص مالکیت ساختمان‌های دو باشگاه سرخآبی نیز گفت: این دو ساختمان از سال‌های پیش به این دو تیم داده شده است ولی مالکیت قطعی آن در اختیار فدراسیون فوتبال قرار دارد و به رای‌گیری هم گذاشته شد تا سند قطعی به نام این دو باشگاه داده شود که مورد قبول قرار نگرفت و رای نیاورد ولی من امیدوارم که سند ساختمان این دو باشگاه برای دو تیم زده شود تا آنها بتوانند با آرامش بیشتری به کار خود ادامه دهند.

قنبرزاده در خصوص تغییر اصلاح اساسنامه نیز گفت: با توجه به صحبت‌هایی که رد و بدل شده باید کمی تحمل کرد تا ببینیم چه اتفاقی پیش خواهد افتاد.

مدیرعامل باشگاه نفت تهران در پاسخ به این سئوال که آیا یکی از کاندیداهای ریاست فدراسیون فوتبال خواهید بود و آیا ثبت‌نام خواهید کرد، گفت: قطعا ثبت‌نام نخواهم کرد، زیرا احساس می‌کنم عزیزان دیگری هستند که از من فرهیخته‌تر و پخته‌تر هستند و می‌توانند با تجربیات بیشتری که نسبت به من دارند به این مهم دست یابند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال