گودرزی: قبل از موضع گیری صداوسیما مجلس حق پخش را تصویب کند


به گزارش خبرنگار مهر، محمود گودرزی که در مجمع سالیانه فدراسیون فوتبال صحبت می کرد ضمن بیان این مطلب افزود: من برای شما یک خبر خوب دارم و یک خبر بد. خبر بدم در مورد درگذشت جواد رفوگر است و خبر خوبم هم این است که حسین آبشناسان پس از چند عمل جراحی وضعیت بهتری پیدا کرده است.

وی در ادامه صحبت هایش از یک پیشنهاد برای حل مشکل پخش تلویزیونی خبر داد و گفت: من به دولت چند پیشنهاد داده ام که یکی از آنها مربوط به حق پخش تلویزیونیی است. در صورتی که این لایحه در مجلس به تصویب برسد طبق برآوردی که من کرده ام حدود ۳۰۰ میلیارد تومان در سال به فوتبال کمک خواهد شد که بخشی از مشکلات را حل می کند.

محمود گودرزی خاطرنشان کرد: من از مجلس محترم خواهش می کنم که به سرعت این پیشنهاد را تصویب کند قبل از اینکه صداوسیما علیه این پیشنهاد موضع گیری کند. 

وزیر ورزش تاکید کرد: ما باید از شایعاتی که می تواند چهره ورزش را خدشه دار کند جلوگیری کنیم. ما در سیستمی هستیم که نباید چهره‌مان پنهان شود و شخصیت حقیقی ما از شخصیت حقوقی ما جدا نیست. در مجموع نباید طوری عمل کنیم که شائبه برانگیز باشد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال