شاکیان محسن فروزان دروازه بان راه آهن رضایت دادند


مشکل محسن فروزان و فرهاد کاظمی فوتبالی حل شد

محسن فروزان دروازه بان تیم فوتبال راه آهن مدعی شده بود که سرمربی این تیم به او فحش ناموس داده است. این مسأله از سوی مربی دروازه بان های این تیم احسان وجدی تأیید شده بود ولی هیچ کدام از بازیکنان چنین موضوعی را تأیید نکرده اند.

مشکل محسن فروزان و فرهاد کاظمی فوتبالی حل شد ، فرهاد کاظمی ، احسان وجدی

پس از این اتفاق فرهاد کاظمی شکایتی را علیه آنها مطرح کرد که شکایت مطرح شد ه علیه محسن فروزان و احسان وجد ی به اتهام نشر اکاذیب، تشویش اذهان عمومی، افترا و هتک حرمت است. این آقایان به قصد اضرار و تشویش اذهان عمومی مطالبی را برخلاف حقیقت و د ر واقع به صورت کذب رأسا به آقای کاظمی نسبت د اد ه و با انجام مصاحبه د ر خبرگزاری و روزنامه ها به نحوی از انحا باعث ضرر معنوی و هتک حیثیت کاظمی و مجموعه سیاه جامگان شد ه اند و این اهانت به مرد م شریف مشهد است. با توجه به اینکه عمل نامبرد گان و اتهامات وارد ه مطابق قانون جرم محسوب می شود و ایشان تا به حال نتوانسته صحبت آن را به اثبات برساند ، این امر حیثیت فرهاد کاظمی را لکه دار کرده و باعث تشویش اذهان عمومی شد ه است.

 شاکیان محسن فروزان رضایت دادند ، احسان وجدی ، سعید رمضانی

 اما با وساطت اهالی فوتبال محسن فروزان اعلام کرد مشکل من حل شده و باشگاه سیاه جامگان و فرهاد کاظمی رضایت داده اند. وی در ادامه افزود: امروز با سعید رمضانی و یکی از دوستان برای انجام امور اداری به دادسرای فرهنگ و رسانه آمده ام .

حمید کلوانی نوری شکایت موکلانش از محسن فروزان را پس گرفت : پس از حضور حمید کلوانی نوری ، معاونت حقوقی سیاه جامگان و وکیل فرهاد کاظمی در دادسرای فرهنگ و رسانه، وی در جلسه ای با سعید رمضانی رضایت موکلان خود بابت شکایت از محسن فروزان و احسان مجدی را به این مرجع قضایی اعلام کرد.

شاکیان محسن فروزان دروازه بان راه آهن رضایت دادند

[ منبع این خبر سایت نمناک می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال