آشنایی با پنج ستاره صبا در این فصل / بهترین گلزن در صدر


وبسایت رسمی برنامه نود -  صبا با قرار گرفتن در رده ششم جدول عملکرد مطلوبی در 17 هفته گذشته از خودش ارائه کرد.

  به گزارش وب سایت رسمی برنامه نود، شاگردان علی دایی یکی از تیم های موفق دور رفت لیگ بودند تیمی که در خانه بسیار مستحکم نشان می دادند.

گروه آنالیز برنامه نود در پایان هر دیدار به بازیکنان بر اساس سیستم نمره دهی کیکر نمره می دهد. در نهایت بازیکنانی که در بیش از نیمی از بازی های تیم شان به میدان بروند در رده بندی کلی بازیکنان قرار می گیرند. 

از جمع شاگردان علی دایی 4 بازیکن در جمع 50 بازیکن برترلیگ قرار دارند و در جمع 100 بازیکن برتر لیگ 11 بازیکن از این تیم دیده می شود که این آمار نشان می دهد که در صبا بازیکن خوب زیاد بوده است. با  پنج بازیکن برتر سایپا  در 17 هفته لیگ آشنا می شویم؛

 جلال الدین علی محمدی /نمره 2.82 ، رتبه: 17

هافبک/مهاجم 25 ساله صبا که توانایی بازی در خط حمله را هم دارد عملکردی فوق العاده در این فصل داشته 6 گل زده و دو پاس گل داده و طبیعی است که در صدر بازیکنان صبا قرار بگیرد.

حامد لک /نمره 2.88 رتبه: 28

تا چند هفته پیش حامد لک که این فصل در درون دروازه صبا احیا شده بهترین بازیکن تیمش بود اما بازی های خوب علی محمدی لک را به پله دوم فرستاد اما این دو فاصله زیادی با هم ندارند.

ابوالفضل ابراهیمی /نمره 2.94 رتبه: 32

کاپیتان صبا هم یکی از خوب های این تیم بوده بازیکنی که در خط میانی یک مهره تاثیر گذار برای علی دایی است.

کریم اسلامی / نمره: 2.95 رتبه: 34

این بازیکن تند و تیز هم جزو مهره های اصلی صبا است و تا اینجای کار دو گل زده است.

فرشید باقری/نمره 3.10 رتبه: 51

در رده پنجم بازیکنان فرشید باقری ، هافبک 23 ساله صبایی ها قرار دارد .پس از این بازیکنان نوبت به امین آرام طبع، امیرحسین صادقی، محمد اوسانی، ماچادو، محمد قاضی و قاسم دهنوی می رسد.

57189

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال