جواد نکونام اشک کودک کار را در آورد+ تصویر


وبسایت رسمی برنامه نود - اقدام جالب توجه کاپیتان سابق تیم ملی،گونه های جوان علاقمند به او را خیس کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از کاپ، اخیرا گزارشی از تیم فوتبال کودکان کار در برنامه 90 پخش شده بود که در آن،یکی از بازیکنان این تیم بزرگ ترین آرزویش را در دفتری نوشته بود.

نوجوان آرزویش را نوشت و رفت،هر چند به دوستانش می گفت می داند شدنی نیست و می داند سقف آرزویش بالاتر از آنی است که محقق شود. چند روز بعد به او خبر دادند تیم کودکان کار به مسابقه ای در باشگاه سایپا دعوت شده است.

در نهایت روز موعود فرا رسید. نوجوان راهی باشگاه سایپا شد اما به او گفتند باید به دفتر اداری بروید. با تعجب پرسید مگر در دفتر فوتبال می شود بازی کرد؟ در انتظار بقیه هم تیمی هایش بود که ناگهان درب باز شد و آرزوی نوجوان برآورده شد.

جواد نکونام وارد اتاق شد تا نوجوان در بهت برآورده شدن آرزویش، اشک بریزد.

کاپیتان پیشین تیم ملی دقایقی با او همکلام شد و درباره وضعیتش سوال کرد. دست آخر هم هدیه ای و رد و بدل شدن شماره ای از جواد برای آینده.

هدیه کاپیتان،پیراهن تیم ملی بود و گرمکنی که در این روزها،نوجوان آن را برتن کند.

نوجوان در آخرین روزهای اولین ماه فصل سرد سال،آرزویش را برآورده شده دید.

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات