فرماندار ویژه میانه تاکیدکرد: مسوولین در کنار برگزاری پرشور انتخاباتی از ماموریت اصلی خود غافل نشوند


معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: مسوولین و مدیران شهرستان در کنار برگزاری پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نباید از امور اصلی خود غافل شوند.
حمید شکری در جلسه شورای اداری شهرستان میانه از مسوولین ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا پیگیر جدی ماموریتهای اداری از جمله پروژه های عمرانی حوزه خود و تحقق سند تدبیرو توسعه شهرستان باشند.
وی با بیان حساسیت انتخابات و هراس دشمن از اقتدار و پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: ایجاد شکاف بین مردم و نظام از اهداف اصلی دشمنان است و سعی دارند تا به هر طریقی از حضور چشمگیر و پرشکوه مردم در صحنه انتخابات جلوگیری کنند.
شکری بیان کرد: ما بعنوان مدیران و مسوولین نظام باید طوری عمل کنیم تا زمینه نفوذ و فرصت را از دشمنان گرفته و با اقدام مناسب تمامی توطئه های آنان نقش بر آب سازیم.
فرماندار ویژه میانه از مدیران و مسوولین ادارات و نهادهای شهرستان به جهت رعایت موازین قانونی انتخابات در شهرستان حتی در ساعات غیر اداری تقدیر کرده افزود: این شهرستان با آمادگی کامل انتخابات را در سطح شهرستان با بیش از 400 روستا و استقرار 225 شعبه اخذ رای برگزار خواهد کرد که در این خصوص تمامی دستگاهها و نهادها باید کلیه امکانات، نیرو، خدمات رایانه ای و خودرویی خود را بنا به درخواست ستاد انتخابات شهرستان در اختیار این ستاد قرار دهند.
فرماندار ویژه میانه از برگزاری جلسه توجیهی برای داوطلبین انتخاباتی خبرداده و افزود: تمامی فعالیتهای این افراد در حال رصد بوده و با متخلفین برخورد خواهد شد تا در فضایی آرام و سالم  انتخابات برگزار شود.
    
 

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات