http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فرماندار ویژه میانه تاکیدکرد: مسوولین در کنار برگزاری پرشور انتخاباتی از ماموریت اصلی خود غافل نشوند

فرماندار ویژه میانه تاکیدکرد: مسوولین در کنار برگزاری پرشور انتخاباتی از ماموریت اصلی خود غافل نشوند

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان میانه تاکید کرد: مسوولین و مدیران شهرستان در کنار برگزاری پرشور انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری نباید از امور اصلی خود غافل شوند.
حمید شکری در جلسه شورای اداری شهرستان میانه از مسوولین ادارات و نهادهای شهرستان خواست تا پیگیر جدی ماموریتهای اداری از جمله پروژه های عمرانی حوزه خود و تحقق سند تدبیرو توسعه شهرستان باشند.
وی با بیان حساسیت انتخابات و هراس دشمن از اقتدار و پشتوانه مردمی نظام جمهوری اسلامی ایران افزود: ایجاد شکاف بین مردم و نظام از اهداف اصلی دشمنان است و سعی دارند تا به هر طریقی از حضور چشمگیر و پرشکوه مردم در صحنه انتخابات جلوگیری کنند.
شکری بیان کرد: ما بعنوان مدیران و مسوولین نظام باید طوری عمل کنیم تا زمینه نفوذ و فرصت را از دشمنان گرفته و با اقدام مناسب تمامی توطئه های آنان نقش بر آب سازیم.
فرماندار ویژه میانه از مدیران و مسوولین ادارات و نهادهای شهرستان به جهت رعایت موازین قانونی انتخابات در شهرستان حتی در ساعات غیر اداری تقدیر کرده افزود: این شهرستان با آمادگی کامل انتخابات را در سطح شهرستان با بیش از 400 روستا و استقرار 225 شعبه اخذ رای برگزار خواهد کرد که در این خصوص تمامی دستگاهها و نهادها باید کلیه امکانات، نیرو، خدمات رایانه ای و خودرویی خود را بنا به درخواست ستاد انتخابات شهرستان در اختیار این ستاد قرار دهند.
فرماندار ویژه میانه از برگزاری جلسه توجیهی برای داوطلبین انتخاباتی خبرداده و افزود: تمامی فعالیتهای این افراد در حال رصد بوده و با متخلفین برخورد خواهد شد تا در فضایی آرام و سالم  انتخابات برگزار شود.
    
 

منبع: صدای میانه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
افسرده هستید سوار این تاکسی ها شوید+تصاویر
استخدام قناد ماهر و با تجربه خانم یا آقا در کرمانشاه
اروپایی ها اموال بانک صادرات را آزاد کردند
دستکش های زمستانی شیک مردانه 2016 – مد سال
وضعیت شیوع هپاتیت در کشور/ ساخت واکسن هپاتیت A
با این غذاهای پاییزی سالم بمانید
درگیری فیزیکی کاپیتان با خواهرزاده مدیر!
شغل جذابی که 8 هزار نفر متقاضی آن هستند!
لغو حکم حبس ابد مُرسی
استخدام مسئول دفتر خانم در شرکت فعال نفت و گاز
ازدواج جنجالی دختر و پسر مصری + عکس
۵ ویژگی در مگان جی تی ۲۰۱۶ !
جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی
طنز؛ تست خبر روی بابای سوفیا
احتمال صدور حکم جلب برای کفاشیان و اسدی + سند
شرایط پیش فروش پژو 207 اعلام شد
تصاویر نشست نمایندگان کمیسیون بهداشت مجلس
استخدام شرکت هجرت روانسر تولیدکننده انواع لبنیات
نظارت بر هزینه‌کرد بودجه نهادهای فرهنگی غیر دولتی را قوی‌تر می‌کنیم/ نمی‌دانم کدام بخش از نظام برای ورود بیضایی به کشور مشکل دارد
عکس های مدل های کابینت مشکی آشپزخانه ترکیبی با رنگ های دیگر
تبلیغات