فرزند «خسرو شکیبایى» وارد سینما شد


به گزارش سینماپرس، وى درباره آغاز فعالیت سینمایی اش و چگونگی همکاری با عوامل این فیلم گفت:باز بارانی‌ها آمدند و حال خوب برایم به سوغات آوردند.حضور معنوی در کنار کسانی که به انسانیت فکر می‌کنند برایم آرامش بخش است.

وی با تمجید از امیرحسین محمدخانی، نویسنده و کارگردان فیلم ادامه داد:زمانی که پیشنهاد این کار از سوى کارگردان کار به من داده شد با این که در ایران نبودم با کمال میل پذیرفتم چرا که معتقدم پیام این فیلم برای کودکان بیمار می‌تواند این باشد که آنها تنها نیستند، باز هم باران می‌آید و زندگی را با خودش می‌آورد،چشم خدا به باز بارانی‌هاست، پس نگران نیستم.
فیلم کوتاه «باز باران» در آذر ماه سال جاری به سفارش موسسه خیریه باز باران با حضور بازیگرانی چون سعید داخ ،ارسطو خوش رزم ،علی عامل هاشمی ،مهتاب امین الرعایا ،شیما محمدی ،الهام فقانی ،الناز شاهوردی ،شیوا فرجی و ... جلوی دوربین رفت و هم اکنون در مرحله صداگذاری و ساخت موسیقی است.
موسسه خیریه بازباران از سال ١٣٥٨ تاکنون در زمینه حمایت از کودکان مبتلا به بیمارى نقص ایمنى اولیه ، کودکان بى سرپرست و بد سرپرست فعالیت می‌کند.

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال