«جنگ ستارگان» رکورد «تایتانیک» را شکست


به گزارش سینماپرس، روز اول ژانویه فیلم سینمایی «جنگ ستارگان: ارتش به پا می خیزد» موفق شد دو رکورد دیگر را جا به جا کند. این فیلم با فروش خیره کننده ۳۴.۴ میلیون دلاری‌اش اولا رکورد پر فروش ترین فیلم تاریخ سینمای آمریکا در روز اول ژانویه را به نام خودش ثبت کرد و ثانیا با شکستن رکورد «تایتانیک» جیمز کامرون، رسما دومین فیلم پر فروش تاریخ در داخل آمریکا پس از «اوتار» جیمز کامرون شد.

رقم فروش ۳۴.۴ میلیون دلاری «جنگ ستارگان» جدید کمک کرد عدد فروش داخل آمریکای ساخته جدید جی جی آبرامز به ۶۸۶ میلیون دلار در زمان ۱۵ روزه اکرانش برسد. در حالی که کل فروش فیلم «تایتانیک» در آمریکا ۶۵۸ میلیون دلار است. با کمتر از ۸۰ میلیون دلار دیگر، «ارتش به پا می خیزد» می تواند رسما پر فروش ترین فیلم تاریخ سینما در آمریکا باشد. پیش بینی می شود در این آخر هفته میزان فروش فیلم به ۹۰ میلیون دلار هم برسد. چیزی که باعث می شود در هفته سوم اکران، رکورد هفته سوم اکران «اوتار» با ۶۸.۵ میلیون دلار هم شکسته شود. به نظر می رسد همه چیز برای شکسته شدن رکورد تاریخی ۲.۷۸۸ میلیارد دلاری «اوتار» آماده است و مسئله فقط زمان است.

[ منبع این خبر سایت سینما پرس می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال