http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

محمد بنا: دیگر کاری به وزیر ندارم

محمد بنا: دیگر کاری به وزیر ندارم

خبرگزاری ایسنا: محمد بنا درباره آخرین وضعیت اردوی تیم ملی کشتی فرنگی اظهار کرد: خوشبختانه از بیشتر نفرات حاضر در اردوی تیم ملی رضایت دارم و به غیر از بشیر باباجان زاده سایر نفرات به خوبی در حال تمرین هستند و حرکت رو به جلو دارند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی درباره علت نارضایتی از بشیر باباجان زاده سنگین وزن تیم ملی گفت: متاسفانه بشیر اذیت می‌کند و آنطور که می‌خواهم حرکت نمی کند. برای او فرجه گذاشته‌ام و اگر نتواند خودش را به شرایط مطلوب برساند سریعا جای خود را به بهنام مهدی‌زاده خواهد داد و این کشتی‌گیر خواهد بود که به جای او در مسابقات کسب سهمیه المپیک به روی تشک خواهد رفت.

وی تصریح کرد: البته همه چیز تقصیر خود باباجان ‌زاده است و مسبب اصلی این وضعیت و ناآمادگی، خود اوست. اگر بخواهد با همین روند ادامه بدهد مطمئنا جای خود را به مهدی‌زاده که گزینه دوم من است خواهد داد.

بنا در ادامه با اشاره به اینکه در صدد است محمد علی گرایی را از وزن 66 کیلوگرم به یک وزن بالاتر بفرستد، افزود: گرایی وزنش بالا رفته و درصد چربی او نیز بسیار پایین است به همین دلیل نمی‌تواند وزن زیادی را کم کند بنابراین بهتر است که به یک وزن بالاتر برود.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در پاسخ به این سوال که آیا بعد از گلایه‌هایش نسبت به کم توجهی به کشتی در سال المپیک، توجهات به این رشته از سوی مسئولان بیشتر شده یا خیر گفت: تنها تلاشی که می‌بینم فقط از سمت رسول خادم است و نه شخص دیگری. او به تنهایی تلاش می‌کند و هنوز هم اعتراضات من سر جای خودش است. البته من نصیحت وزیر ورزش مبنی بر اینکه باید گلایه‌های خود را به رییس فدراسیون انتقال دهیم گوش می‌کنم چرا که این نصیحت بسیار خوب و کارگشا بود. از این به بعد مشکلات را فقط به خادم می‌گویم و نصیحت جناب وزیر را با جان و دل گوش می‌کنم.

وی افزود: هر چند که خادم با مشکلات مالی دست به گریبان است و آهی در بساط ندارد اما به او خواهم گفت که اگر مدال طلا می‌خواهی باید برای هر کشتی‌گیر یک میلیارد تومان هزینه کنی. من دیگر با وزیر کاری ندارم و فقط با رییس فدراسیون صحبت می‌کنم.

بنا ادامه داد: مگر چند کشتی‌گیر و یا مدال آور داریم که شانس رسیدن به مدال المپیک را دارند؟ مگر می‌شود که بودجه مناسب برای موفقیت این تعداد محدود را نتوان تامین کرد؟ من خودم هم در این مملکت زندگی می‌کنم و به خوبی با همه مشکلات و محدودیت‌ها آشنا هستم اما این توقع زیادی نیست که مدام تاکید می کنم برای رسیدن به موفقیت در میدان بزرگی به نام المپیک لازم است که به این تعداد ورزشکار اندک توجه صورت گیرد. فکر نمی‌کنم این توقع بالایی باشد.

وی در ادامه گفتگو با ایسنا، درباره پیش‌بینی خود از سطح رقابت‌های جام تختی به عنوان مرحله نخست انتخابی تیم ملی که قرار است پنج شنبه و جمعه هفته جاری در سالن دوازده هزار نفری آزادی برگزار شود، گفت: با این قانون مسخره‌ای که کنگره آمریکا به تصویب رساند متاسفانه باعث بروز مشکل در راه آمدن تیم های خارجی به ایران شده است. البته با این وجود تاکنون کشورهای خوبی برای حضور در ایران اعلام آمادگی کرده اند و مطمئنا با حضور چهره های مطرح داخلی در این مسابقات شاهد رقابت‌های جذابی خواهیم بود.

بنا خاطر نشان کرد: بار دیگر هم تاکید می‌کنم به غیر از مدال آوران کشتی فرنگی ایران در مسابقات جهانی که قاسم رضایی، حبیب‌الله اخلاقی و یوسف قادریان هستند، حمید سوریان،امید نوروزی و بشیر باباجان‌زاده یا بهنام مهدی‌زاده بخاطر حضور در مسابقات گزینشی المپیک، در جام تختی حضور ندارند. همچنین مجتبی کریم فر به دلیل شرایط خاص وزن 85 کیلوگرم در جام تختی کشتی نمی‌گیرد اما سایر نفرات اگر می‌خواهند شانسی برای رسیدن به دوبنده تیم ملی داشته باشند باید در جام تختی کشتی بگیرند. 

منبع: رجا
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
پنتاگون: ترکیه باید از دولت عراق اجازه بگیرد
مخاطرات سفرهای خارجی پاییزی/کاهش قیمت تورهای گردشگری
لیپی: شانس ایران و کره برای صعود به جام‌جهانی زیاد است
لیپی: شانس ایران و کره برای صعود به جام‌جهانی زیاد است
کشف ۱۶کانتینر اسباب بازی قاچاق
مگر شما چشمتان باز نبود که 8 هزار میلیارد پول معلمان را بدزدند؟/ نه مسؤولان و نه مردم اقتصاد مقاومتی را جدی نگرفتند
ماجرای ممانعت مجتهدشبستری از دادن گل توسط رشیدپور به هاشمی رفسنجانی +تصویر
مقایسه فنی تندر 90 و ساندرو +جدول
استخدام طراح در مرکز چاپ و لیزر پارسه در رشت
کیلیپ فیلم تست ردیاب ال دی ای برای محیط خالی +( آپارات ) پخش
کیلیپ فیلم چیزهایی که دامپزشک می داند و پزشک نمی داند +( آپارات ) پخش
فیلم Hikvision PanoVu ( آپارات ) -دانلود و پخش
کلیپ فیلم مک بوک پرو ۲۰۱۶ سبک و نازک تر ٫ همراه با تاچ آیدی و تا
کیلیپ فیلم Angle valve +( آپارات ) پخش
ویدیو فیلم تست موشک و اژدر روی ناو جنگی ( آپارات )
ویدیو فیلم سیستم اسیاب وبازیافت سیم مس ( آپارات )
فیلم انفجار بسیار عظیم بمب تروریست ها در کشور سوریه ( آپارات ) -دانلود و پخش
ویدیو فیلم ضیافت شناسایی مک بوک پرو تنها در ۱۰دقیقه !!! ( آپارات )
فیلم شلیک با ۱۸ صلاح گوناگون در وضعیت تک برج تیر و رگبار ( آپارات ) -دانلود و پخش
قربانی جدید ترامپ: نینی لاکسونن ملکه زیبایی فنلاند (عکس)
تبلیغات