افتتاح 2 شعبه جدید بانک کشاورزی در تهران


شعب پونک و شهید نفیسی اکباتان در راستای سیاست توسعه شعب بانک کشاورزی در تهران بزرگ، با حضور روح الله خدارحمی عضو هیئت مدیره،مهندس فنودی مدیر امور اعتباری و بانکداری شرکتی، مهندس جلالیان مدیر امور شعب تهران بزرگ، مدیران گروه و جمعی از کارشناسان و روسای شعب تهران بزرگ  افتتاح شد.

 

در مراسم افتتاح این شعب، روح الله خدارحمی عضو هیئت مدیره بانک تمرکز بر داشته ها ی بانک کشاورزی به لحاظ نیروی انسانی کارآمد را یک اصل موفقیت مبتنی بر تئوری و تجارب موفق بانکی دانست و سطح نیروی انسانی و فرهنگ کار در بانک کشاورزی را فراتر از سایر بانک ها اعلام کرد.

وی افزود: مفتخریم که فرهنگ عمومی در بانک کشاورزی فرهنگی قابل احترام برای عموم مردم است.

عضو هیئت مدیره بانک بهبود کیفیت و ارتقاء سطح خدمات بانکی را استراتژی بانک کشاورزی دانست و بر اتخاذ سیاست های هوشمندانه در جلب رضایت مشتریان توسط روسای شعب تاکید کرد.

وی اظهار داشت: تمامی شعب بانک کشاورزی شعب استراتژیک هستند و ساماندهی ترکیب منابع و تفکیک بانکداری عمومی و شرکتی، سیاست جدید مدیران بانک است و در این راستا توسعه شعب ارزی در دستور کار قرار دارد.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال