راه اندازی سرویس انتقال با شناسه از طریق خودپردازهای بانک سپه


رئیس اداره کل خدمات فن آوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین گفت: سرویس انتقال با شناسه از طریق خودپردازهای بانک سپه برای کارتهای سایر بانکها (تراکنش شتابی) راه اندازی شد.

حسین صلواتی گفت: واریز با شناسه برای سازمانهایی است که به سبب گردش فراوان واریزیها نیاز به شناسایی و مدیریت مبالغ واریزی خود دارند.

وی افزود: در این خصوص، شرکت و بانک طی الگوریتم مشخص تنها واریزی هایی را که مطابق با این فرمت باشد برای حساب خود قبول می کند و در نتیجه سازمان در هر لحظه از هویت واریزکنندگان وجوه به حساب خود مطلع بوده و می تواند ارائه خدمات آنلاین خود به آنها را اداره کند.

صلواتی گفت: این خدمت پیش از این صرفا برای حسابهای داخلی انجام می شد و اکنون از طریق کارتهای سایر بانکهای شبکه شتاب نیز در خودپردازهای بانک سپه پذیرفته و انجام می شود.

وی افزود: سازمان تأمین اجتماعی و شرکتهای آرد سازی و حمل و نقل آرد در حال حاضر استفاده زیادی از این خدمت می کنند.

وی افزود: هر شرکتی با مدل الگوریتمی خود (از جمله شناسه، شناسه مبلغ، انقضاء در تاریخ خاص و...) می تواند با بانک وارد مذاکره شود و بانک سپه آمادگی هر گونه همکاری در این خصوص را دارد.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال