بازداشت مسئولان باشگاه پرسپولیس گناوه صحت ندارد


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان گناوه گفت: خبر بازداشت فرد یا افرادی از مسئولان باشگاه فوتبال پرسپولیس گناوه در جریان دیدار این تیم با برق شیراز، صحت ندارد.

خدا رحم گزدرازی روز پنجشنبه به ایرنا اعلام کرد: به تمام افراد حقیقی یا حقوقی، سایت ها و افرادی که در فضاهای مجازی و روزنامه و هفته نامه فعالیت دارند، هشدار داده می شود از درج خبرهای تایید نشده خودداری کنند.

وی اظهار کرد: مسئولیت هرگونه اقدام دراین باره برعهده آنان خواهد بود.

دادستان عمومی و انقلاب گناوه گفت: با ارائه گزارش ضابطان پرونده، اتفاقات رخ داده در جریان بازی تیم پرسپولیس گناوه و برق شیراز در مرحله تحقیقات مقدماتی است.

درهفته جاری در برخی از پایگاههای خبری و فضاهای مجازی مطلبی مبنی بر بازداشت برخی از مسئولان باشگاه پرسپولیس گناوه پس از درگیری رخ داده در دیدار این تیم با برق شیراز انتشار یافت.

تیم فوتبال پرسپولیس گناوه به عنوان نماینده استان بوشهر در لیگ دسته دوم کشور و از هفته سیزدهم این رقابت ها در هفته جاری درخانه خود در برابر تیم برق شیراز به نتیجه تساوی صفر بر صفر دست یافت.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال