تولید برق یک میلیون خانوار توسط ال جی!


ال جی امیدوار است که تولید سلول های خورشیدی و انرژی دریافتی آنها از 1GW به 1.8GW در سال 2018،و در نهایت به 3GW در سال 2020 برساند.

در سالهای گذشته،استفاده از پنل های خورشیدی به منظور تولید انرژی های سبز،در کشورهای اروپایی،آمریکایی،آسیای شرقی و به طور کلی کشورهای توسعه یافته،بسیار مد نظر است.دلایل این کار بسیار ساده است.کاهش گرمای زمین،حفاظت از لایه اوزون،پاکیزگی آب و هوا و به طور کلی اکو سیستم،عدم تولید زباله های غیر متعارف،کاهش هزینه ها و...است.در نتیجه استفاده از این پنل ها،بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما فکر می کنیم.

تولید برق یک میلیون خانوار توسط ال جی!

متاسفانه این پنل ها در ایران چندان جایی ندارند و استفاد از آنها به هیچ وجه فرهنگ سازی نشده است.کره جنوبی از سالهای گذشته،به وسیله دو شیوه سرمایه گذاری خصوصی و دولتی،به این مهم پرداخته است.کمپانی ال جی الکترونیک،یکی از برندهای داخلی فعال در این زمینه است.این کمپانی از سالهای گذشته به طور عمده به توسعه یک برنامه سوخت سبز (انرژی خورشیدی) پرداخته است.نتیجه این فعالیت،تولید منایع انرژی خورشیدی در ابعاد بسیار گسترده است.این کمپانی در روزهای اخیر مبلغ 435 میلیون دلار را صرف ایجاد 6 خط تولید جدید در زمینه پنل های خورشیدی کرده است.ال جی در نظر دارد تا تولید و استفاده از این پنل ها را به سرعت افزایش دهد.

این برند امیدوار است که تولید سلول های خورشیدی و انرژی دریافتی آنها از 1GW به 1.8GW در سال 2018،و در نهایت به 3GW در سال 2020 برساند.جالب است بدانید که 3GW برابر با مصرف برق سالانه یک میلیون خانوار کره ایی است.آقای "لی سانگ بونگ" از مدیران ال جی در اینباره گفت:ما امیدوار هستیم که به سرعت را های استفاده از انرژی برق را در کره جنوبی تغییر دهیم و این کمپانی به مدت دو دهه به فعالیت در این زمینه مشغول بده است.علاوه بر آن،کاربران و مشتریان ما نیز اشتیاق فراوانی به منظور استفاده از این محصولات را نشان داده اند.

منبع: سخت افزار

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال