http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

گزارشی ازمجمع فدراسیون فوتبال / گودرزی یک - یک کفاشیان

گزارشی ازمجمع فدراسیون فوتبال / گودرزی یک - یک کفاشیان

مجمع دی ماه فدراسیون فوتبال در حالی به پایان رسید که نه وزیرورزش و نه فدراسیون فوتبال به آن چیزی که از مجمع می خواستند به صورت کامل نرسیدند. وزیر ورزش پیش از مجمع اعلام کرده بود که انتخابات حتما باید امسال برگزار شود وکفاشیان هم می خواست اصلاحات اساسنامه را انجام دهد که هیچ کدام موفق نبودند.

 عصرایران - مجمع دی ماه فدراسیون فوتبال در حالی به پایان رسید که نه وزیرورزش و نه فدراسیون فوتبال به آن چیزی که از مجمع می خواستند به صورت کامل نرسیدند. وزیر ورزش پیش از مجمع اعلام کرده بود که انتخابات فدراسیون فوتبال حتما باید در سال 1394 به پایان برسد و علی کفاشیان هم می خواست که اصلاحات اساسنامه را انجام دهد که هیچ کدام موفق نبودند.مجمع دی ماه فدراسیون فوتبال در حالی به پایان رسید که نه وزیرورزش و نه فدراسیون فوتبال به آن چیزی که از مجمع می خواستند به صورت کامل نرسیدند. وزیر ورزش پیش از مجمع اعلام کرده بود که انتخابات فدراسیون فوتبال حتما باید در سال 1394 به پایان برسد و علی کفاشیان هم می خواست که اصلاحات اساسنامه را انجام دهد که هیچ کدام موفق نبودند.

اصلاحات اساسنامه اولین موضوعی بود که از دستور جلسه خارج شد. علی کفاشیان ایرادهایی به اساسنامه وارد می دانست و اصرار به تغییراتی در آن داشت. اما نمایندگان وزارت ورزش در چند روز اخیر موضع منفی خود را در مورد اصلاحات اساسنامه نشان داده بودند . چه اینکه سجادی معاون وزیر گفته بود که درست نیست قوانین را تغییر دهند تا بیشتر بمانند و البته وزیر ورزش هم این نکته را در طول جلسه اعلام کرد. برآیند این نظرات هم سبب شد که تغییرات اساسنامه رای نیاورد و به مجمع بعدی موکول شود. هرچند که کفاشیان متهم است به خاطر شرایط خودش در انتخابات به بندهای اساسنامه تغییراتی وارد کرده اما به نظر می رسد که رییس فدراسیون فوتبال در جهت همسان سازی اساسنامه ایران و فیفا این کار را انجام داده و همین طور که در جلسه هم تاکید کرد در مجمع بعدی تغییرات را به رای خواهد گذاشت.

اما انتخابات فدراسیون فوتبال از آن دسته اتفاقاتی بود که به نظر می رسید وزیرورزش برای برگزاری اش در سال 94 اصرار دارد. او رسما اعلام کرده بود که هر طور شده باید رییس فدراسیون فوتبال در سال 94 مشخص شود. اما عملا مجمع رای به تاخیر انتخابات تا فروردین و اردیبهشت 95 داد.

هرچند به نظر می رسد که وزیر ورزش در موضوع اصلاحات اساسنامه برنده بود و کفاشیان در موضوع انتخابات . اما حقیقت خیلی این طور هم نیست. چون علی کفاشیان با توجه به تغییراتی که برای اساسنامه فیفا در راه است عملا در مجمع بعدی تغییراتش را لحاظ می کند و شکستی دچار نشده. در مقابل این نظریه هم که به نظر می رسد برگزاری انتخابات برخلاف نظر وزیر رای نیاورده کاملااشتباه است. انتخابات اگر در سال 94 بود کفاشیان می توانست رییس فدراسیون باشد اما در سال 95 این امکان وجود دارد که برای فدراسیون فوتبال از طرف دولت سرپرست انتخاب شود. این همان قسمتی است که می تواند به نفع وزیر باشد.

جلسه طولانی مجمع هرچند نکات مهم زیاد داشت اما همچنان نکته مهم مجمع نبرد وزیر و رییس فدراسیون وتساوی شان در نتیجه گیری است.

منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
مدل های رنگ موی سال 2017 رنگ موی بنفش بسیار زیبا و چشم نواز
طرز تهیه کوکوی میگو/عکس
حمله هکری به وب سایت وزارت خارجه روسیه
فروش تسهیلاتی لیفان ۸۲۰ ویژه آبان ماه
کی روش همه را شوکه کرد!
استقبال روحانی از رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین
جهان در سال 2045 با ذهن کنترل می‌شود
استخدام منشی و فروشنده آشنا به نرم افزار هلو و کامپیوتر
گالری جدیدترین مدل پالتو و کاپشن دخترانه و زنانه ۲۰۱۷ – ۹۶
به چه دلیل بعضی از افراد چپ دست می شوند؟
جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی
ورود برخی خودروهای خاص ممنوع شد
الناز شاکردوست با تیپ متفاوت در خارج از کشور! +عکس
تبریک تاج به تیم ملی جوانان
با کاربردی‌ترین میانبرهای صفحه کلید برای کار با نوار وظیفه ویندوز آشنا شوید!
استخدام همکار آقا جهت توزیع تراکت در کرمان
داستانک: دایی عاشق و دیوانه‌ی من
معمای جالب چوب کبریت/عکس
خون در مدفوع از علائم هشدار سرطان روده بزرگ است
دوچرخه چوبی جالب و شگفت‌انگیز +عکس
تبلیغات