گروه های مقدماتی المپیک/شانس بالای تیم امید(+جدول)


با پایان روز دوم مسابقات مقدماتی المپیک در قاره آسیا تاحدودی تکلیف 3 گروه از مسابقات مشخص شد. از روز دوشنبه مسابقات مقدماتی المپیک در آسیا با حضور 16 تیم در 4 گروه آغاز شده و در 3 گروه تیم ها بازی های اول شان را به پایان رسانده اند

عصرایران -با پایان روز دوم مسابقات مقدماتی المپیک در قاره آسیا تاحدودی تکلیف 3 گروه از مسابقات مشخص شد. از روز دوشنبه مسابقات مقدماتی المپیک در آسیا با حضور 16 تیم در 4 گروه آغاز شده و در 3 گروه تیم ها بازی های اول شان را به پایان رسانده اند و فقط گروه D بازی هایش برای امروز باقی مانده است .هرچند برای هر تیم در هر گروه 2 بازی باقی مانده اما نتایج هفته اول هم تا حدودی شرایط صعود تیم ها را مشخص می کند.

گروه اول

در گروه اول ایران و قطر هر کدام با تفاضل 2 گل رقبای خود را شکست دهند تا مشخص شود مشکل اساسی این گروه صدرنشینی اش است نه چیز دیگر. تیم های چین و سوریه بازنده و تیم های ایران وقطر برنده روز جمعه قرار می گیرند که تکلیف گروه را یک سره کنند. برنده بازی تیم های پیروز روز اول تقریبا صعودش را به عنوان تیم اول قطعی کرده و بازنده تیم های شکست خورده باید قید حضور در مرحله بعد را بزند.

بررسی گروه های 4گانه مقدماتی فوتبال المپیک / شانس بالای تیم امید(+جدول)

گروه دوم

اولین تساوی این مسابقات در گروه دوم رقم خورد جایی که تیم های صعود کننده اش در مرحله بعد به صورت ضربدری با تیم های گروه ایران بازی می کنند. در این دیدار تیم های تایلند و عربستان رودر روی یکدیگر قرار گرفتند و در نهایت به تساوی یک - یک رضایت دادند. در این گروه ژاپن با یک پیروزی صدرنشین است و در صورت پیروزی در دیدار بعدی صدرنشینی اش هم تا حدی قطعی می شود.

بررسی گروه های 4گانه مقدماتی فوتبال المپیک / شانس بالای تیم امید(+جدول)

گروه سوم

مانند گروه اول دیدار های روز اول دوبرنده داشت و تکلیف مشخص شد. کره جنوبی و عراق هر دوبرنده شدند و به خاطر تفاضل بالا و پایین قرار گرفتند . البته به نظر می رسد که تیم ازبکستان توانایی آزار عراق را برای کسب رتبه دوم داشته باشد.

بررسی گروه های 4گانه مقدماتی فوتبال المپیک / شانس بالای تیم امید(+جدول)

گروه چهارم

امروز بازی های این گروه برگزار می شود.

بررسی گروه های 4گانه مقدماتی فوتبال المپیک / شانس بالای تیم امید(+جدول)

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال