http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

گردانی:می‌شود فصل را با خوبی و خوشی تمام‌کرد

گردانی:می‌شود فصل را با خوبی و خوشی تمام‌کرد

دفاع چپ سپاهان به دنبال بهتر کردن عملکرد خود در نیم فصل دوم است.

به گزارش "ورزش سه"، حبیب گردانی در مورد شرایط تمرینات سپاهان گفت: خدا را شکر تمرینات خوبی را انجام می‌دهیم، در فصل بدنسازی هستیم و شنبه هم قرار است به ترکیه برویم. آنجا بدن‌هایمان را کامل آماده می‌کنیم و آماده بازی با پرسپولیس که بعد از تعطیلات است می‌شویم.

مدافع سپاهان در مورد بازی دوستانه‌ای که امروز با ذوب‌آهن انجام دادند نظرش را اینگونه بیان کرد: همانطور که گفتم ما در فصل بدنسازی هستیم و بدن‌ها سنگین است اما بازی‌های دوستانه برای بالا بردن سطح آمادگی به ما کمک می‌کند. باید دو، سه بازی خوب انجام دهیم و برای نیم فصل دوم خودمان را آماده کنیم.

او که در آخرین بازی لیگ قبل از تعطیلات به دلیل مشکل خانوادگی حضور نداشت، در این باره ادامه داد: خانم من عمل جراحی داشت و من از کادرفنی اجازه گرفتم که در آن بازی شرکت نکنم. 

وقتی از بازیکن سوال شد با توجه به اینکه نیم فصل اول نتایج قابل قبولی نگرفتند برنامه‌شان برای نیم فصل دوم چیست، پاسخ داد: نیم فصل اول بد نبودیم فقط بدشانس بودیم. 2 بازیکنانمان یعنی پادووانی و شیمبا نیز به ما اضافه شدند و می‌توانیم در این تعطیلات کار تاکتیکی خوبی انجام دهیم و در ادامه نتایج لازم را بگیریم و به صدرجدول برسیم.

وی در مورد اینکه آیا استیماچ روی بازیکنان شناخت کافی پیدا کرده و اینکه شاگردانش نیز با او هماهنگ شده‌اند یا خیر می‌گوید: بله آقای استیماچ مربی خوب و با دانشی است و دارد به ما کمک می‌کند. باید از تجربیات ایشان استفاده کنیم. هیچ چیز برای ما تمام نشده هنوز 13 بازی باقیمانده. درست است 10، 12 امتیاز از تیم‌های بالای جدولی عقب هستیم اما می شود جبران و لیگ را با خوبی و خوش تمام کرد.

گردانی در پایان در مورد اینکه آیا از عملکرد خودش در نیم فصل اول راضی بوده یا خیر افزود: من تلاشم را کردم، بهترین بازی‌هایم را انجام دهم درست مثل زمانی که در تراکتور بودم ولی قصدم این است در نیم فصل دوم عملکردم را از اینی که هست بهتر کنم.

منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
ایجاد بیش از ۳۵۰۰ فرصت شغلی در مشاغل خانگی
تیم داوری مصاف هدف پویان جوان قم با ذوب آهن مشخص شد
تشریح برنامه های هفته بسیج دانش آموزی در لنده
هدف و رسالت اصلی بسیج سازندگی تلاش برای آبادانی مناطق محروم است
مرمت کاروانسرای «قانلو بلاغ» گرمی با پیشرفت فیزیکی ۴۰ درصد
لزوم توانمندسازی نیروهای انسانی دوره ابتدایی در مدارس سمنان
مراسم اولین سالگرد شهادت محمدرضا عسکری فرد در مسجد جامع خرمشهر
این زن حقش را میخواهد و عکس های مراسم اکران این فیلم
سریال مردگان متحرک با استقبال بی نظیر بازگشت
از بازیکنان جوان تیم راضی نیستم/ از حرف هایم سوءبرداشت شده است
پیشنهادی برای تحقق رویای زوج های عاشق بی اولاد
تخلفی در ۱۰۴ تعاونی شهرداری وجود نداشته است/ برخی مدیران بیش از مقدار تعیین شده تخفیف گرفته اند/ شهردار تهران اعلام کرد در جریان تخفیف ها نبوده است/ واگذاری املاک به ۲۹ نفر خارج از مجموعه شهرداری
جزئیات حمایت از نخبگان پژوهشگر دانش آموزی/ تبادل تجارب در «میز داغ»
استخدام دوردیف شغلی درشرکت ماگنولیادرساوه ،شهر صنعتی کاوه
داور بخش صوت مسابقات: برگزاری مسابقات قرآنی تاثیری گسترده در نسل جوان دارد
گیاهان مناسب برای رهایی از کیست در تخمدان
طبیعی ترین خوراکی ها برای رفع چربی شکم
دروغی به نام نوشابه رژیمی
راه چاره برای مشکلات دوره قاعدگی
علل لاغری کودکان
تبلیغات