http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

عباسی: انتقال شریفی به تراکتور عقلانی بود

عباسی: انتقال شریفی به تراکتور عقلانی بود

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: در زمینه جذب مهدی شریفی هیچ قانون‌شکنی نکردیم و وقتی گرد و خاک‌ها بخوابد این موضوع را اثبات می‌کنم.

به گزارش فارس، سعید عباسی در خصوص مجمع امروز فدراسیون فوتبال گفت: مجمع خوبی بود و دوستان جدی‌تر در مباحث شرکت کردند در خصوص موارد مختلفی هم رای‌گیری شد و امیدوارم مسائل به گونه‌ای حل شود که نگاه خوبی به فوتبال وجود داشته باشد. همچنین باید امیدوار بود که بحث حق پخش فوتبال پیگیری شود تا فوتبال هم بتواند به حق و حقوقش برسد.

وی درباره زمان انتخابات فدراسیون فوتبال هم ادامه داد: این موضوع به هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال واگذار شد تا آنها در این باره تصمیم بگیرند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص جذب مهدی شریفی و حاشیه‌هایی که بعد از آن به وجود آمد، افزود: در جلسه امروز آقای رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص بحث واگذاری ساختمان‌های باشگاه پرسپولیس و استقلال عنوان کرد که باید به این مسئله نگاه ملی کرد و انتظار ما هم این است که نگاه به موضوع مهدی شریفی هم یک نگاه ملی باشد چرا که تراکتورسازی در آسیا حضور دارد. از طرف دیگر ما هیچ قانون‌شکنی انجام ندادیم اما در آینده که گرد و خاک‌ها بخوابد اثبات می‌کنم که این مسئله به حق بوده است. باید نگاه ملی باشد و مطمئن هستم که دوستان هم نگاه ملی دارند.

وی ادامه داد: سال گذشته هم حسین ماهینی قرار بود در تیم ما بازی کند اما به ملوان واگذار شد و سیدحسین حسینی هم به دلیل اینکه ما دروازه‌بان زیاد داشتیم به ملوان دادیم. این اتفاقات افتاده و ما هم اعتراضی نداشتیم باید جو دوستی وجود داشته باشد و تراکتورسازی به عنوان نماینده ایران در آسیا تقویت شود. فکر می‌کنم با این شرایط انتقال شریفی هم به تراکتورسازی عقلانی بوده است.

عباسی درباره واگذاری استادیوم به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و اینکه آیا شهرداری تبریز قصد ندارد استادیوم  اختصاصی  به تراکتورسازی بدهد، افزود: از نظر قانونی تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند باید ورزشگاه اختصاصی داشته باشند اما باید دید آیا باشگاه‌ها می‌توانند از پس ورزشگاه اختصاصی و هزینه‌های آن بر بیایند یا نه؟

مدیرعامل تراکتور در پاسخ به این سؤال که 90 درصد هواداران شما را به عنوان مدیرعامل قبول ندارند، گفت: باید ببینیم 90 درصد چگونه نظرسنجی شده نباید تنها 25 نفر را در نظر بگیریم و نظرسنجی را به 35 میلیون نفر که تراکتورسازی را دوست دارند تعمیم دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که هواداران هنوز قلعه‌نویی را قبول ندارند، گفت: این مسئله حل شد یکسری موضوعات وجود داشت و خود قلعه‌نویی هم تمایل داشت ورود کند و توضیح دهد ما هم از نمایندگان سکوها دعوت کردیم تا هر سؤالی دارند بپرسند.

عباسی در مورد حضور ادینهو در تراکتورسازی گفت: او جواب ما را هنوز نداده است به وی اعلام کردیم پس از جدایی از تیم قطری شرایطش را به ما بگوید که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

مدیرعامل تراکتور در مورد طلب آرفی گفت: ما پول وی را پرداخت کردیم که 6 امتیاز کسب نشود.

وی در پایان در مورد برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گفت: باید زمانی برگزار شود که همه حضور داشته باشند.

عباسی در مورد لغو اردوی تراکتورسازی در ترکیه گفت: با توجه به این اتفاق جزیره کیش را برای برگزاری اردو در نظر گرفتیم و دوشنبه به مدت 10 روز عازم این جزیره می‌شویم.

منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
استخدام کارشناس فروش و بازاریابی در آژانس تبلیغاتی معتبر
تاریخ کمک های ایران به عراق را ثبت کرده/ حضور ترکیه در شمال عراق خلاف منشور سازمان ملل است (۳ عکس)
دلیل حمایت سعد الحریری از میشل عون برای ریاست جمهوری
شوخی جدید ترامپ: انتخابات را لغو و من را رئیس جمهور کنید
استخدام بازاریاب با مزایای عالی در اصفهان
حلقه مفقوده اظهارات ضدونقیض درباره تنگی نفس اهوازی ها پس از باران (۳ عکس)
مسئولان سابق فدراسیون دوچرخه سواری برایم پاپوش درست کردند
استخدام خانم مسلط به زبان و آشنا به مکاتبات بازرگانی در تهران
6 اشتباه مردانه در رابطه زناشویی با همسر
سام نوری از حضور در شهرزاد ۲ نقل کرد
سام نوری از حضور در شهرزاد 2 گفت
استخدام بازاریاب تلفنی در شرکت توزیع کننده نهاده های کشاورزی
استخدام دستیار دندانپزشک در یک مطب دندانپزشکی در تبریز
ترامپ: نظرسنجی ها مهم نیست؛ من برنده انتخاباتم
طرح براندازی آمریکا در ایران و ۶ کشور منطقه
وزیر کانادایی: برای زیارت به ایران آمده بودم
فیلم صدبار هم مشاهده کرده شه بازم کمه ( آپارات ) -دانلود و پخش
جوانی با سرمایه ۳ میلیون به درآمد ۸ میلیونی در ماه رسید (۲ عکس)
استخدام کارشناس فروش در شرکت معتبر ماشین آلات صنعتی
تولید برنج گیلان غرب در سال زراعی امسال ۹ درصد افزایش یافت
تبلیغات