http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

عباسی: انتقال شریفی به تراکتور عقلانی بود

عباسی: انتقال شریفی به تراکتور عقلانی بود

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی تبریز گفت: در زمینه جذب مهدی شریفی هیچ قانون‌شکنی نکردیم و وقتی گرد و خاک‌ها بخوابد این موضوع را اثبات می‌کنم.

به گزارش فارس، سعید عباسی در خصوص مجمع امروز فدراسیون فوتبال گفت: مجمع خوبی بود و دوستان جدی‌تر در مباحث شرکت کردند در خصوص موارد مختلفی هم رای‌گیری شد و امیدوارم مسائل به گونه‌ای حل شود که نگاه خوبی به فوتبال وجود داشته باشد. همچنین باید امیدوار بود که بحث حق پخش فوتبال پیگیری شود تا فوتبال هم بتواند به حق و حقوقش برسد.

وی درباره زمان انتخابات فدراسیون فوتبال هم ادامه داد: این موضوع به هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال واگذار شد تا آنها در این باره تصمیم بگیرند.

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی در خصوص جذب مهدی شریفی و حاشیه‌هایی که بعد از آن به وجود آمد، افزود: در جلسه امروز آقای رضائیان مدیرعامل باشگاه ملوان در خصوص بحث واگذاری ساختمان‌های باشگاه پرسپولیس و استقلال عنوان کرد که باید به این مسئله نگاه ملی کرد و انتظار ما هم این است که نگاه به موضوع مهدی شریفی هم یک نگاه ملی باشد چرا که تراکتورسازی در آسیا حضور دارد. از طرف دیگر ما هیچ قانون‌شکنی انجام ندادیم اما در آینده که گرد و خاک‌ها بخوابد اثبات می‌کنم که این مسئله به حق بوده است. باید نگاه ملی باشد و مطمئن هستم که دوستان هم نگاه ملی دارند.

وی ادامه داد: سال گذشته هم حسین ماهینی قرار بود در تیم ما بازی کند اما به ملوان واگذار شد و سیدحسین حسینی هم به دلیل اینکه ما دروازه‌بان زیاد داشتیم به ملوان دادیم. این اتفاقات افتاده و ما هم اعتراضی نداشتیم باید جو دوستی وجود داشته باشد و تراکتورسازی به عنوان نماینده ایران در آسیا تقویت شود. فکر می‌کنم با این شرایط انتقال شریفی هم به تراکتورسازی عقلانی بوده است.

عباسی درباره واگذاری استادیوم به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال و اینکه آیا شهرداری تبریز قصد ندارد استادیوم  اختصاصی  به تراکتورسازی بدهد، افزود: از نظر قانونی تیم‌هایی که در لیگ قهرمانان آسیا حضور دارند باید ورزشگاه اختصاصی داشته باشند اما باید دید آیا باشگاه‌ها می‌توانند از پس ورزشگاه اختصاصی و هزینه‌های آن بر بیایند یا نه؟

مدیرعامل تراکتور در پاسخ به این سؤال که 90 درصد هواداران شما را به عنوان مدیرعامل قبول ندارند، گفت: باید ببینیم 90 درصد چگونه نظرسنجی شده نباید تنها 25 نفر را در نظر بگیریم و نظرسنجی را به 35 میلیون نفر که تراکتورسازی را دوست دارند تعمیم دهیم.

وی در پاسخ به این سؤال که هواداران هنوز قلعه‌نویی را قبول ندارند، گفت: این مسئله حل شد یکسری موضوعات وجود داشت و خود قلعه‌نویی هم تمایل داشت ورود کند و توضیح دهد ما هم از نمایندگان سکوها دعوت کردیم تا هر سؤالی دارند بپرسند.

عباسی در مورد حضور ادینهو در تراکتورسازی گفت: او جواب ما را هنوز نداده است به وی اعلام کردیم پس از جدایی از تیم قطری شرایطش را به ما بگوید که تاکنون این اتفاق نیفتاده است.

مدیرعامل تراکتور در مورد طلب آرفی گفت: ما پول وی را پرداخت کردیم که 6 امتیاز کسب نشود.

وی در پایان در مورد برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال گفت: باید زمانی برگزار شود که همه حضور داشته باشند.

عباسی در مورد لغو اردوی تراکتورسازی در ترکیه گفت: با توجه به این اتفاق جزیره کیش را برای برگزاری اردو در نظر گرفتیم و دوشنبه به مدت 10 روز عازم این جزیره می‌شویم.

منبع: عصر ایران
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
دوستی صمیمانه مرد و خرس غول پیکر + عکس
رامین رضاییان بر بالین پورحیدری
دلیل نامگذاری هشتمین ماه سال به نام آبان چیست؟
استخدام حسابدار مجرب در یک هلدینگ معتبر در صنعت غذایی
بهترین قاریان و حافظان کشور در سال ۱۳۹۵ شناسایی شدند
آهنگ سهراب صفا بنام بهانه ی تو – دانلود موزیک جدید
"رویای نیمه شب"، نگاهی مثبت به همراهی و تعامل بین مذاهب دارد
درآمد ۵۸ هزار میلیاردی دانشگاه آزاد اسلامی استان مرکزی از منابع غیرشهریه ای
فیلم راه یافته به لیست اسکار در جشنواره فیلم کوتاه تهران
نشستهای «تربیت» در حاشیه نمایشگاه مطبوعات برگزار می شود
برگزاری مراسم اولین سالگرد شهید مدافع حرم تاسوعا
فیلم گراتین اسفناج ( آپارات ) -دانلود و پخش
دانشگاه آزاد اسلامی با کیفیت بالا و صرفه اقتصادی می تواند نیمی از آموزش عالی را اداره کند
برخورد تریلی با منزل مسکونی+ عکس
بستری شدن آهنگساز کشورمان در بیمارستان
آنجلینا جولی و برد پیت کاخ گرانقیمت شان را می فروشند! عکس کاخ شان در فرانسه
عکس های جدید بازیگران زن و مرد ایرانی سال 95 – 1395
بازیگران زن و مرد به جم تی وی پیوسته برگشتند + عکس
چگونه از موبایل به جای کارت بانکی استفاده کنیم؟
رامین رضاییان بر بالین پورحیدری
تبلیغات