شهروندان البرزی اخاذان مامور نما را شناسایی کنند


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی استان البرز، سرهنگ حميد رضا گل صباحی با اعلام اين خبر گفت: در پی دستگيری دو نفر اخاذ مامور نما در سطح شهر کرج، تحقيقات تکميلی به منظور مشخص شدن ساير جرايم متهمان آغاز شد.

وی گفت: متهمان که دارای سوابق متعدد سرقت هستند با خودروهای پژو ۴۰۵ و سمند و استفاده از تجهيزات انتظامی در پوشش ماموران پليس با معرفی خود به عنوان مامور آگاهی يا پليس مبارزه با مواد مخدر با سد کردن راه عبور شهروندان به بهانه حمل و نگهداری مواد مخدر با دريافت مبالغی وجه نقد از آنها اخاذی می کردند.

سرهنگ گل صباحی افزود: متهمان دستگير شده، با اين شيوه تا کنون از تعداد زيادی از شهروندان در استان البرز اخاذی کرده اند.

رئيس پليس آگاهی استان البرز در پايان گفت: با توجه به احتمال اخاذی از سوی اين افراد، بازپرس شعبه ۲۶ دادسرای ناحيه ۲ کرج، دستور چاپ عکس بدون پوشش متهمان را در رسانه های جمعی صادر کرد، بنابراين از شهروندانی که به اين شيوه و يا توسط اين افراد مورد اخاذی قرار گرفته اند درخواست می شود تا جهت پيگيری شکايت خود به اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهی استان واقع در ميدان طالقانی کرج مراجعه کنند.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال