جگوار بهترین کارفرمای انگلیس شناخته شد


سه شرکت برتر فهرست بهترین کارفرماهای انگلیس، جگوار لندروور، استرازنکا و هارودز بودند که مقر اصلی هر سه شرکت در این کشور است.

براساس نظرسنجی از هزاران کارمند انگلیسی، خودروساز لوکس جگوار لندروور بهترین شرکت برای کار کردن در انگلیس شناخته شد.

به گزارش ایسنا، این شرکت خودروسازی که 25 هزار کارمند در انگلیس دارد، در میان 400 شرکت انگلیسی دارای بیش از 500 کارمند، در رتبه اول قرار گرفت.

سه شرکت برتر فهرست بهترین کارفرماهای انگلیس، جگوار لندروور، استرازنکا و هارودز بودند که مقر اصلی هر سه شرکت در این کشور است.

ایان هارنت، مدیراجرایی بخش منابع انسانی و خرید جهانی جگوار لندروور در این باره به بلومبرگ گفت: این شرکت طی پنج سال گذشته بیش از 20 هزار شغل جدید ایجاد کرده و با استخدام و تربیت افرادی که تداوم موفقیتهای این شرکت را تضمین می‌کنند، به میزان قابل توجهی برای آینده سرمایه گذاری می‌کند.

در این نظرسنجی که از سوی شرکت استاتیستا برای بلومبرگ انجام گرفت، حدود 15 هزار کارمند شرکت کردند و به 35 پرسش در مورد کارفرمایشان پاسخ دادند. این کارمندان از 24 صنایع مختلف مانند خودروسازی، رسانه، نفت و گاز، ساخت و ساز، خرده فروشی و غذا و نوشیدنی بودند و شرکتهای فعال در هر صنعتی نسبت به یکدیگر و نسبت به کل شرکتهای صنایع دیگر رتبه بندی شدند.

غایب قابل توجه در میان کارفرماهای برتر انگلیس، گوگل بود. این غول فناوری در رتبه کل 16 قرار گرفت اما در انگلیس رتبه پایینی به دست آورد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال