حضور عالیشاه در روز غیبت باقری/سرخ‌پوشان بدنسازی کردند


وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل امتحانات دانشگاه چند وقتی در دانشگاه شرکت نمی‌کرد امروز با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، تمرین امروز صبح تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت 10 در ورزشگاه درفشی‌فر با حضور کلیه بازیکنان برگزار شد.

*کریم باقری مربی تیم فوتبال پرسپولیس در تمرین امروز غایب بود.

*امید عالیشاه که به دلیل امتحانات دانشگاه چند روزی در تمرینات پرسپولیس غیبت داشت امروز با حضور در ورزشگاه درفشی‌فر همراه با سایر بازیکنان تمرین کرد.

*سرخ‌پوشان ابتدا دقایقی در سالن بدنسازی ورزشگاه درفشی‌فر وزنه زدند.

*بعد از زدن وزنه بازیکنان پرسپولیس تبدیل به دو گروه شده و یک گروه مشغول انجام کارهای بدنسازی در سالن شدند و گروه دیگر به زمین آمده و به دویدن پرداختند. در این قسمت از تمرین بازیکنان طول و عرض زمین را با استارت‌های تند و دویدن‌های آرام انجام دادند.

*بعد از این تمرین تعدادی از بازیکنان دقایقی مشغول کار با توپ شده و به انجام کارهای تاکتیکی پرداختند.

*در ادامه تمرین بازیکنانی که در سالن بدنسازی بودند هم به زمین چمن آمده و تمرین کردند.

*حدود 20 هوادار امروز در ورزشگاه درفشی‌فر حضور یافتند تا تمرین سرخ‌پوشان را تماشا کنند.

*اصغر نیک‌سیرت مترجم برانکو هم دقایقی دور زمین به صورت اختصاصی دوید.

 تمرین نوبت عصر تیم پرسپولیس در زمین شماره 2 ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد که این تمرین بدون حضور خبرنگاران و هواداران و پشت درهای بسته برگزار می‌شود.

 

2051

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال