اختلال در ارائه سرویس پیامک به مشتریان همراه اول بانک تجارت


اختلال در ارائه سرویس پیامک به مشتریان همراه اول بانک تجارتبه دلیل قطعی موقت سرویس از سوی اپراتور همراه اول، ارائه سرویس اطلاع رسانی پیامک تراکنش‌ها به مشتریان همراه اول بانکها با اختلال مواجه خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، به دنبال صدور اطلاعیه از سوی شرکت " همراه اول" مبنی بر قطع سرویس‌های دریافت و ارسال پیامک این شرکت از ساعت 18 روز پنجشنبه 24 دی ماه تا بامداد روز شنبه26 دی‌ماه، ارائه خدمات ارسال پیامک تراکنش‌های دریافت و پرداخت وجه برای مشتریان این بانک که مشترک همراه اول هستند امکانپذیر نخواهد بود.

در ادامه خبر ارسالی از روابط عمومی بانک تجارت آمده است: بدیهی است خدمات پیامکی به مشتریانی که مشتری اپراتورهای ایرانسل و رایتل هستند بدون هیچ مشکلی ارائه خواهد شد. به محض برقراری سرویس ارسال و دریافت پیامک از سوی شرکت همراه اول، ارسال پیامک تراکنش ها برای مشتریان بانکها نیز طبق روال معمول انجام خواهد شد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال