۱۴ساعت تاخیر درپرواز مسافران کوالالامپور - تهران


وی افزود با توجه به پیش بینی ها در مورد مدت زمان تاخیر پرواز از مقصد تهران، هماهنگی جهت اسکان مسافران انجام شد.

مسافران ورودی و خروجی پرواز 'آی.آر815 ' تهران – کوالالامپور شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) با تاخیر 14 ساعته روبرو شدند.

به گزارش ایرنا، این پرواز پس از 14 ساعت تاخیر حدود ساعت سه و 20 دقیقه بامداد امروز به وقت مالزی فرودگاه بین المللی کوالالامپور را به مقصد تهران ترک کرد.

'امیر رضا عمرانی' رئیس دفتر هما در کوالالامپور در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت که این پرواز به دلیل نقص فنی از تهران با تاخیر مواجه شد و به همین دلیل پرواز برگشت مسافران نیز با تاخیر همراه شد.

وی اعلام کرد بیش از 230 مسافر این پرواز که قرار بود حدود ساعت 13 روز چهارشنبه از کوالالامپور عازم تهران شوند به دلیل تاخیر در پرواز با اتوبوس به هتل منتقل و تا زمان پرواز در هتل اقامت داشتند.
عمرانی گفت که در مدت اقامت این مسافران در هتل از این مسافران پذیرایی شد.

وی افزود با توجه به پیش بینی ها در مورد مدت زمان تاخیر پرواز از مقصد تهران، هماهنگی جهت اسکان مسافران انجام شد.

پرواز آی.آر 814 قرار بود ساعت 21 و 20 دقیقه سه شنبه شب فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) را به مقصد کوالالامپور ترک کند که به دلیل نقص فنی این پرواز با 14 ساعت تاخیر انجام شد.

هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در روزهای شنبه و چهارشنبه از کوالالامپور به مقصد تهران پرواز دارد.

[ منبع این خبر سایت عصر ایران می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال