ایران نگران قطع رابطه سیاسی با عربستان نیست


به گزارش خبرنگار مهر، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری صبح پنجشنبه در مجمع عالی بسیج استان بوشهر و بزرگداشت روز بسیج رسانه اظهار داشت: ایران اسلامی در اوج اقتدار است و نیروهای مسلح ایران اسلامی برای پاسخ به هرگونه تهدیدی آماده هستند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه خداوند پشت و پناه انقلاب اسلامی ایران است، اضافه کرد: خدا با نظام الهی ایران است و نظام الهی از هیچ ترفند و دسیسه‌ای ضربه نمی‌خورد.

امام جمعه بوشهر به دستگیری تفنگ‌داران آمریکایی در خلیج فارس اشاره کرد و ادامه داد: دلاورمردان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با رشادت و دلاورمردی اقدام به دستگیری این نظامیان آمریکایی کردند.

وی با بیان اینکه خداوند درهمه عرصه‌ها حامی حق است، خاطرنشان کرد: ایران اسلامی دارای اقتدار و صلابت در جهان است و نمونه این اقتدار را در روزهای اخیر ملاحظه کردیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری با بیان اینکه آمریکا در خلیج فارس مانند فرعون شکست می‌خورد و سرنگون می‌شود، افزود: هر چند آمریکا ادعای ابرقدرتی در جهان را دارد و مدعی ایجاد نظم نوین جهان است، در برابر رزمندان اسلام سر تعظیم فرود آورد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر با اشاره به اینکه آمریکا ادعای مدیریت اقتصاد و سیاست جهان را دارد، تاکید کرد: ایران اسلامی در اوج اقتدار است و شاهد عظیم مدعیان قدرت در مقابل اقتدار ایران هستیم.

آیت‌الله صفایی بوشهری با محکوم کردن جنایات عربستان، به اختلاف ایران و عربستان اشاره کرد و گفت: ایران نگران قطع رابطه سیاسی با عربستان نیست.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات