فیفا مادریدی ها را نقره داغ کرد / محرومیت رئال و اتلتیکو از خرید بازیکن


وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه های رئال مادرید و اتلتیکو مادرید توسط فدراسیون بین المللی فوتبال از خرید بازیکن در دو پنجره بعدی نقل و انتقالات محروم شدند.

به گزارش وبسایت نود، کمیته انضباطی فیفا دو باشگاه رئال مادرید و اتلتیکو مادرید را به دلیل زیر پا گذاشتن قوانین در جذب بازیکنان زیر 18 سال از خرید بازیکن در دو پنجره نقل و انتقلات آینده محروم کرد. بدین ترتیب این دو باشگاه تا تابستان 2017 نمی توانند بازیکنی را به خدمت بگیرند.

اتلتیکو مادرید و رئال مادرید همچنین به ترتیب 900 و 360 هزار فرانک سوئیس جریمه شده اند و 90 روز فرصت دارند که وضعیت تمامی بازیکن زیر 18 سالی که به خدمت گرفته اند را مشخص کنند.

پس از تحقیقات فیفا مشخص شده که باشگاه اتلتیکو مادرید بین سال های 2007 تا 2014 و باشگاه رئال مادرید بین سال های 2005 تا 2014 با زیر پا گذاشتن قوانین جذب بازیکنان زیر 18 سال بازیکنان زیادی را به خدمت گرفتند و از آن ها در رقابت های مختلف استفاده کردند. فیفا هویت این بازیکنان را مشخص نکرده است.

باشگاه بارسلونا در سال 2014 به همین علت با چنین محرومیتی مواجه شد که در ابتدای ژانویه 2016 به پایان رسید.

2031

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال