تشکیل گروه نخبگان سایبری در پلیس فتا آذربایجان شرقی


به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ محسن محمودی پنجشنبه در جلسه پلیس فتا آذربایجان شرقی با سازمان های دولتی مرتبط با فضای مجازی جهت تقویت تعاملات با اعضای نظام صنفی رایانه ای استان گفت: متمرکز کردن ساماندهی شرکت های اینترنتی فعال در سطح استان و اجرای طرح نگهبان سایبری و تشکیل کمیته نخبه های سایبری مورد تاکید پلیس فتا و نظام صنفی رایانه ای است.

وی ضمن معرفی اهداف و ماموریت های فراروی پلیس فتا، در مورد دستاوردهای این نشست اظهار داشت: در راستای بررسی زمینه های همکاری، مشارکت و سالم سازی فعالیت های اصناف رایانه ای،   موارد مربوط مانند شناسایی آسیب های اصناف و خلاء های قانونی و جرایمی که در این حوزه اصناف مرتکب می شوند و همچنین شناسایی ظرفیت و پتانسیل های موجود، مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.  

رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی تصریح کرد: متمرکز کردن و ساماندهی شرکت های اینترنتی فعال در سطح استان و معرفی افراد نخبه جهت تشکیل گروه نخبگان سایبری استان از طریق اتحادیه اصناف و بهره مندی از این نخبه های سایبری مورد تاکید هر دو طرف قرار گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال