چرا عاقل کند کاری که باز آرد .............


 بر کسی پوشیده نیست که در دوران دفاع مقدس بعد از رزمندگان اصحاب رسانه مهمترین نقش را بعهده داشتند و در حقیقت نقش دوم را ایفا کردند و این حرکت همه در جهت حفظ انقلاب ، خون شهدا و ایثارگران و عمل به پیام شهدا بود و اکنون بعد از گذشت چند سال پیام این عزیزان را آویزه گوش خود قرار داده و به حرکت خود ادامه می دهند چرا که بخوبی می دانند اعتماد مردم به رسانه ها در صورتی تحقق میپذیرد  که صداقت و درستی و بی طرفی بتواند بهترین نقش را در این راستا ایفا کند اخیرا  مطلبی در رابطه با مدرک دکتری نماینده شهرمان مورد بحث محافل و مجالس قرار گرفته است و متاسفانه  عده ای دانسته و یا ندانسته  هنوزاز این مدرک دفاع کرده و اظهار میدارند نمونه های بسیاری داریم که مدرک یک دانشگاه را در کشور دیگری قبول ندارند، و مردم ما به خاطر مدرک دکتری به آقای مددی رای ندادند ، ویا اینکه افاضه فرمودند چون آقای مددی با مدرک دکتری در انتخابات ثبت نام نکردند تابلو را به خاطر انتخابات عوض کردند که عنوان تابلو با پوستر ها و غیره هم خوانی داشته باشد ، ویا اینکه با خطاب کردن شکایت  از طرف کینه توزان و بوقچی ها از آقای مددی خواستند شاید جو انتخابات برای وی سنگین باشد، و یا اینکه با دهان مبارکشان گلریزان کرده و فرمایش کردند مدرکی وجود دارد انشا اله نزدیک انتخابات فرصت دیدار شد برای شما این موضوع را روشن می کنم .

همه بر این امر واقفیم که در برابر قانون همه یکسانیم ودر کشوری زندگی می کنیم حاکمیت قانون حرف اول و آخر را می زند بنابرین باید پنبه گیر کرده در گوشمان را بیشتر از این به عفونت مبتلا نکنیم و بدانیم در ایران زندگی می کنیم و باید تابع قانون کشور عزیز خود باشیم این چه حرف عبثی است که برای توجیه  حرف خود می خواهیم دیگران را به زور آلوده خود کنیم از کدام کشور حرف می زنید مدرکی که مورد تایید وزارت علوم و تحقیقات و فناوری نیست سندیت ندارد هر چند که به نظر بعضی مدعیان ،دنیا قبول داشته باشد.

مدعی شدند مردم به مدر ک آقای مددی رای ندادند . اتفاقا سخت در اشتباهید چرا که نه تنها مردم فهیم و با فرهنگ شهرمان بلکه همه مردم به داشتن مدرک دکترای نه تنها نماینده شان بلکه همشهری هایشان در هر مقامی افتخار می کنند اگر غیر از این بود شرط نماینده شدن را مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا معادل آن در نظر نمی گرفتند .

در ادامه افاضه فرمودند چون آقای مددی با مدرک دکتری در انتخابات ثبت نام نکردند تابلو را به خاطر انتخابات عوض کردند ، عجبا مدرکی که مورد تایید نیست چگونه می توانستند در انتخابات با مدرک دکتری ثبت نام کنند نکند این هم یک نوع عوامفریبی جدیدی است که همشهریان ما خبر ندارند . از آن گذشته چرا تا کنون عوض نکرده بودند وانگهی چه کسی جرأت دارد مدرک معتبر را که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابقت دارد نادیده بگیرد ؟

من بار ها و بارها از طریق همین سایت به آقای مددی عرض کردم اطرافیانت با این نوع دفاع به شما نه تنها خدمت نمی کنند بلکه در جهت تخریب شما قدم بر می دارند ولی ایشان بی توجه از کنار قضیه گذشتند و نتیجه اش را الان می بینند .

بعضی ها مدعی شدند مدرکی وجود دارد انشا اله نزدیک انتخابات فرصت دیدار شد برای شما این موضوع را روشن می کنم ، عجبا اینهم از آن حرفهای بزک نمیر ......برادر عزیز اگر اینگونه بود که شبانه کسی جرأت تعویض تابلو را نداشت . پس بیاییم یک مقدار عاقلانه فکر کنیم وبرای سرپوش گذاشتن به تخلفات خود و حامیمان اینقدر با سرنوشت همشهریان فهیم و گرامیمان بازی نکنیم .

به هر جهت خدا می داند از این وضعی که پیش آمده شخصا ناراحتم  که  چرا صداقت را فدای تکبر و غرور شخصی کنیم و بی خبر از این باشیم که هیچوقت ماه زیر ابر نمی ماند متاسفانه حرکتی که امروز در شهرمان صورت گرفت با احساسات مردم بازی شد چرا که دروغ بزرگترین گنا هان است لذا جا دارد از همه عزیزان بویژه از برادر ارجمندم جناب مهندس حسن زاده که در آشکار نمودن .......... نقش مهمی داشتند تشکر کرده و به این آقای محترم و طرفدارانش بگویم که هیچ چیز جز تسلیم شدن در برابر قانونی که با خون هزاران شهید و مجروح به بار نشسته است شیرین نیست .

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال