http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

اصول‌گرایان استان بوشهر با لیست واحد به انتخابات می‌آیند

اصول‌گرایان استان بوشهر با لیست واحد به انتخابات می‌آیند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد صادق بحرانی صبح پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در شرایط کنونی جامعه، سیاست ما شبیه به فوتبال شده است و افراد برای کسب همه امتیازات و تخریب حریف و محروم کردن حریف از امتیازات وارد میدان می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه بازیگران سیاسی نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای در جامعه دارند، اضافه کرد: همه افرادی که در عرصه سیاسی وارد می‌شوند باید تمام قواعد بازی را رعایت کنند چراکه اگر قاعده بازی رعایت نشود همه جامعه متضرر می‌شوند.

قائم‌مقام جمعیت رهپویان ولایت استان بوشهر بر لزوم تبعیت از قانون در عرصه سیاسی تاکید کرد و ادامه داد: باید هوشیاری در جامعه ایجاد شود تا همه بدانند که در میدان سیاسی چه اتفاقاتی رخ می‌دهد.

برخی دنبال تضعیف شورای نگهبان هستند

وی با اشاره به اینکه برخی افراد در تلاش هستند تا جایگاه شورای نگهبان را تضعیف کنند، بیان کرد: افرادی نیز به شکل های مختلف برای انتخابات ثبت‌نام کرده‌اند؛ افرادی که خودشان هم می‌دانند صلاحیت لازم را ندارند و حتی دارای محکومیت‌های قطعی بوده‌اند و البته درمرحله نخست نیز شاهد تاید صلاحیت همه این افراد بودیم.

بحرانی با اشاره به منویات مقام معظم رهبری درمورد حق‌الناس و ابعاد مختلف آن، افزود: تائید صلاحیت‌ها نیز حق‌الناس است و اگر افرادی که صلاحیت ندارند، تائید شوند، حق‌الناس رعایت نشده است و لذا  اگر نظارت کامل بر تایید صلاحیت‌ها صورت نگیرد، آسیب آن به مردم برمی‌گردد.

وی خاطرنشان کرد: از حضور همه افراد و سلایق در انتخابات استقبال می‌کنیم و کسانی که دل در گرو پیشرفت این آب و خاک دارند و در مسیر اهداف انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند را حمایت می‌کنیم.

اتحاد اصول‌گرایان در انتخابات

قائم‌مقام جمعیت رهپویان ولایت استان بوشهر به اهمیت بالای اتحاد اصول‌گرایان در انتخابات پیش رو اشاره کرد و ادامه داد: به نمایندگانی نیاز داریم که حافظ انقلاب باشند و روی شکوفایی ملی تکیه کرده و به تحولات زودگذر و لبخندهای فریبکارانه جریان غرب‌گرا دل نبندند.

وی تاکید کرد: به نمایندگانی نیاز داریم که در برابر تضییع بیت‌المال و نابودی ثروت کارگران صدای انتقاد را بلند کنند و به گوش تصمیم گیران برسانند.

بحرانی با بیان اینکه اهل مکر و فریب با مردم نیستیم، اضافه کرد: آن چیزی که اصول می‌دانیم را بر آن پافشاری می‌کنیم و حرف‌هایمان را صریح و محکم می‌زنیم.

وی با اشاره به تلاش جمعیت رهپویان ولایت استان بوشهر برای فعال شدن دفتر در همه شهرستان‌های استان، خاطرنشان کرد: هم‌اکنون دفاتر ما در برخی از شهرستان‌ها فعال است و در دیگر شهرستان‌ها نیز فعال می‌شود.

قائم‌مقام جمعیت رهپویان ولایت استان بوشهر بیان کرد: توسعه برنامه‌های آموزشی در زمینه های مختلف را در دستور کار داریم.

وی با اشاره به تلاش همه گروه‌های اصول گرا برای رسیدن به وحدت در انتخابات پیش رو، گفت: با هماهنگی‌های صورت گرفته، اصول‌گرایان در استان بوشهر با یک لیست واحد وارد عرصه انتخابات خواهند شد.

منبع: مهر
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
قیمت خودروهای شرکت کیا در بازار
استخدام منشی،حسابدار،طراح وب سایت در موسسه تکنیک کاران
جامعه شناسی روسپی‌گری
باشگاه تراکتورسازی: قضاوت جانبدارانه داور بازی با فولاد احساس شد
استخدام برنامه نویس asp.net در فروشگاه اینترنتی شیکسون
مصاحبه معاون بازاریابی بخش پلی استیشن به مناسبت عرضه پلی استیشن VR
گزینه‌های 2 وزارتخانه برای معرفی به مجلس
پوکمون گو اولین بازی موبایلی که توانست ۶۰۰ میلیون دلار به جیب بزند
آتش بس حلب 3 روز تمدید شد
استخدام کادر فروش،اداری،مالی،فنی،منابع انسانی،بازاریابی در مبناتلکام
بررسی عوارض متی مازول برای مادران شیرده
حرف‌های جنجالی اکبر عبدی درباره شریفی‌نیا و فراستی
پناه گرفتن پشت عبای رهبر
فدراسیونی ها می خواهند از نفرات و دوستان خودشان استفاده کنند
استخدام کارشناس بازاریابی و فروش،تکنسین ماشین آلات اداری
جلوگیری تگ خودکار فیس بوک را غیرفعال کنیم؟
پلیس آلمان به بچه ها بعد از تصادف خرس تدی میدهد
توافق با ۴کشور آسیای میانه برای ترانزیت کالا از ایران
هارد دیسک پلی استیشن 4 پرو قابل تعویض است
کم عارضه ترین قرص جلوگیری از بارداری چیست؟