فرماندار کربلا خواستار افزايش تعامل و همكارى با شهرداری مشهد شد


به گزارش خبرنگار مهر، حسین جواد احمد المنکوشی صبح پنجشنبه در نود و ششمين جلسه علنى شورای اسلامی شهر مشهد كه در محل تالار شهر برگزار شد، اظهار كرد: شهردارى مشهد در اربعين اقدامات بسيار ارزنده اى در زمينه هاى نظافت، اسكان و تغذيه عتبات عاليات به ويژه شهر كربلا با وجود كمبود فضا و امكانات انجام دادند.

وى با تقدير از فعاليت هاى شبانه روزى هيئت اجرايى شهردارى مشهد در كربلا افزود: اميدواريم اين سطح ارتباط ميان شهردارى مشهد و استاندارى كربلا بهبود و ارتقا پيدا كند.

فرماندار كربلا ادامه داد: چنانچه اين روابط به صورت عميق و تبادل تجربيات ادامه پيدا كند مى تواند موجب برون رفت از بحران هاى مالى موجود شود.

وی با بيان اينكه بیداری اسلامی كه امروز در سطح جهانى مطرح بوده برگرفته از ارزش هاى انقلاب اسلامی ایران است، اضافه كرد: نمونه اين تاثير گذارى را مى توان در گسترش تشيع در كشور نيجريه قابل مشاهده كرد.

رئيس شوراى اسلامى شهر مشهد نيز در اين نشست با اشاره به اشتراكات زياد ملت و دولت عراق ابراز كرد: در خصوص انتقال تجربيات مديريت شهرى در يك كار كوچك اما بسيار با اهميت در كربلا، نجف وكاظمين حتى شهر سامرا به صورتى كه شاهدش بوديم، ما آمادگى همكارى داريم.

محسن انتظارى هروى ادامه داد: با توجه به راهى كه امام راحل (ع) در انقلاب اسلامى مطرح كردند ارتباطات بين ملت ها و دولت هايى كه در راه اسلام حركت مى كنند بايد در هرلحظه و مرحله انسجام پيدا كرده تا زمينه نصرت و پيروزى اسلام در جهان فراهم شود.

وى با بيان اينكه قرن حاضر، قرن پيروزى اسلام به گفته امام خمينى (ره) است، عنوان كرد: بايد در هر نقطه اى از دنياى اسلام كه با استكبار مبارزه مى كند مورد حمايت ساير دولت ها و ملت هاى اسلامى قرار بگيرد.

 

 

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال