اقدام دلیرانه «ندسا» نشان دادامنیت خلیج‌فارس در ید قدرت ایران است


به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از خانه ملت، علاالدین بروجردی رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پیامی از عملکرد و اقدام نیروی دریایی سپاه پاسدارات انقلاب اسلامی قدردانی کرد.

متن پیام به شرح زیر است:

سردارسرتیپ پاسدار علی فدوی

 فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم

عزت و اقتدار ملی نظام مقدس جمهوری اسلامی و ملت بزرگ ایران یکبار دیگر با اقدام هوشمندانه و مقندارانه نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به نمایش گذاشته شد.

اقدام دلیرمردان نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خلیج فارس نشان داد که حفظ امنیت این منطقه حساس در اختیار جمهوری اسلامی ایران است و آمریکا نیز نمی تواند قاعده این بازی را رعایت نکند.

تجاوز دو شناور آمریکا به حریم دریایی خلیج فارس گرچه عمدی  نبود اما عکس العمل سریع و هوشمندانه این نیروی پرافتخار یکبار دیگر اقتدار این ملت بزرگ در زیر سایه پر برکت فرماندهی کل قوا حضرت آیت الله العظمی خامنه ای را به نمایش گذاشت.

نکته تحسین برانگیز این اقدام مقتدارانه رفتار اسلامی برادران سپاه با دستگیرشدگان آمریکا بود که برای همه دنیا نکات آموزنده در بر داشت و نشان داد اسلامی واقعی چنین رفتاری دارد.

پیام روشن این اقدام به کشورهای منطقه این بود که جمهوری اسلامی ایران با احساس مسئولیت در برابر امنیت این منطقه حساس در شرایطی قرار دارد که با قدرت های بزرگ اینگونه برخورد می کند و آن ها باید توجه داشته باشند که دچار اشتباه محاسبه نشوند و بیهوده رجز خوانی نکنند.

اینجانب از جانب کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با کمال احترام و سپاس ویژه از عملکرد نیروهای عمل کننده و فرماندهی هوشمندانه جنابعالی  این موفقیت را تبریک و برای شما و همه دلیرمردان نیروی دریایی سپاه آرزوی موفقیت دارم.

علاالدین بروجردی

رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال