اجرای توافقات موجب گسترش روابط ایران و لوکزامبورگ می‌شود


به گزارش خبرنگار مهر، مارس دی بارتمئو ظهر پنجشنبه در دیدار با استاندار فارس تاکید کرد: احساس می کنم که نه تنها استقبال خوبی در ایران از ما شد بلکه حرارت و گرمای محبت ایرانیان بیش از آن است که فکر می کردیم.

وی تصریح کرد: نقاط مشترک زیادی بین ما و ایران است بنابراین فکر می کنم می توانیم روابط دائمی و مستمری را به خصوص با استان فارس ایجاد کنیم.

رئیس مجلس لوکزامبورگ با اشاره به اینکه استان فارس مرکز علمی و گردشگری بسیار مناسبی است، گفت: داشته های علمی و فرهنگی فارس در کنار ظرفیت های گردشگری و تاریخی فرصت بسیار مناسبی برای تبادل دانش و گردشگر است که برای ایجاد این رابطه تلاش خواهیم کرد.

دی بارتمئو یادآور شد: به طور یقین پس از اجرایی شدن بحث توافقات رابطه خود را با ایران توسعه و خواهیم داد و استان فارس در مباحث مختلف اقتصادی، علمی و گردشگری در اولویت قرار خواهد گرفت.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال