بحران رئال و اتلتیکو / امیدواری به تعویق محرومیت


وبسایت رسمی برنامه نود - رئال و اتلتیکو امیدوارند محرومیت دو باشگاه با تقاضای فرجام خواهی به تعویق بیفتد.

به گزارش وبسایت نود، با محرومیت رئال و اتلتیکو مادرید از نقل و انتقالات خارجی تا سال 2017، اکنون تنها امید این دو باشگاه مادریدی، تقاضای فرجام خواهی و درخواست مهلت است. در غیر این صورت آنها باید در فرصت باقیمانده، بازیکنان مورد نظر خود را برای زمان محرومیت خریداری کنند.

منابع نزدیک به دو باشگاه خبر میدهند که دو باشگاه مادریدی امیدوارند درخواست آنها همچون تقاضای بارسلونا با تعویق روبرو شود. البته بارسلونا در ماه آپریل با این محرومیت روبرو شد و دو باشگاه مادریدی در ژانویه با این محرومیت مواجه شده اند، بنابراین امکان دارد در این مورد با مشکل مواجه شوند و تقاضای آنها رد شود.

رئال مادرید در پی تقویت ترکیب خود بود، آنها قصد داشتند در تابستان ترکیب خود را تا حدی دگرگون کنند، حتی به فکر فروش بنزما و رونالدو با قیمت ایده آل هم بودند، اما اکنون به نظر میرسد شرایط سخت شده است. انتقال ده خیا نیز به نظر می آید بار دیگر به بن بست خورد. او در تابستان 2015 در آستانه انتقال به رئال قرار داشت ولی این ترانسفر لغو شد.

اکنون، تنها امید رئال و اتلتیکو، تقاضا برای فرصت است، کاری که برای بارسا انجام شد، دو باشگاه مادریدی می خواهند در تابستان فرصت جذب بازیکن داشته باشند و سپس محرومیت آنها اعمال شود.

2021

[ منبع این خبر سایت 90 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال