جزئيات استخدام ۱۱۰ نيروی فنی و تخصصی در پزشكی قانونی اعلام شد


به گزارش خبرگزاری مهر،‌ مهدي فروزش با اشاره به جذب ۱۱۰ نفر در قالب آزمون اسفندماه سازمان سنجش گفت: در راستاي تکمیل فرايند استخدام دستگاه‌هاي اجرايي، دومين آزمون استخدامي مشترك فراگير دستگاه‌هاي اجرايي با عنوان آزمون استخدامي اسفندماه ۱۳۹۴ در روز ۲۱ اسفندماه برگزار مي شود كه سازمان پزشكي قانوني كشور با تعداد ۱۱۰ نيروي استخدامي در اين آزمون سهيم است.

وي افزود: سهميه ۱۱۰ نفر براي جذب از محل مجوز ۲۳۰ نفره سازمان در برنامه پنجم توسعه  است كه ۵۰ نفر از آنان در طي آزمون استخدامي خردادماه جذب و به كارگيري شدند و بر اساس برنامه ريزي صورت گرفته ۱۱۰ نفر نيز در آزمون اسفندماه جذب مي شوند.

فروزش در خصوص نحوه توزيع افرادي كه در آزمون اسفندماه جذب سازمان مي شوند خاطرنشان كرد: در اين آزمون ۴۱ پزشك عمومي، ۲۳ دستيار رشته تخصصي پزشكي قانوني (جذب سازمان مي شوند و بعد از فراغت از تحصيل در رديف‌هاي تعيين شده شروع به كار مي كنند)، ۱۵ متخصص پزشكي قانوني، ۸ متخصص آسيب‌شناسي، ۷ روان‌پزشك، يك دندان‌پزشك و ۱۵ كارشناس آزمايشگاه جذب خواهند شد.

به گفته وي در مجموع در قالب اين آزمون ۹۵ پزشك و ۱۵ كارشناس آزمايشگاهي در كل كشور جذب سازمان مي شوند كه اميدواريم با به كارگيري اين افراد برخي از مشكلات فعلي ناشي از كمبود نيروي در سازمان مرتفع شود.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال