تسهیلات لازم به طرح‌های اشتغالزای قابل‌ توجیه فارس پرداخت می‌شود


به گزارش خبرنگار مهر، محمد علی افشانی ظهر پنجشنبه در حاشیه دیدار با رئیس مجلس لوکزامبورگ در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هرکس طرح قابل اجرا در مباحث صنعتی و گردشگری دارد باید ارائه کند تاکید کرد: برنامه ریزی مناسب برای استفاده از منابع مالی انجام شده و بانکها نیز مساعدت لازم را خواهند داشت.

وی ادامه داد: طرح هایی که قابل دفاع از لحاظ میزان اشتغال و توسعه استان باشد باید ارائه شود و ما نیز تسهیلات لازم را در اختیار آنها قرارخواهیم داد.

استاندار فارس با اشاره به اینکه خوشبختانه بانکها نیز به دنبال طرح های قابل توجیه می گردند، گفت: نه تنها دستگاه های دولتی بلکه بانکهای استان فارس نیز از ارائه طرح های قابل توجیه اقتصادی و مالی استقبال می کنند.

افشانی در خصوص وضعیت امروز استان فارس نیز گفت: مشکلاتی وجود داشته که در حال رفع است و در بحث بخش خصوصی و بانکها هر دو طرف تعامل کردند و به طور حتم با هماهنگی هایی که میان سه بخش دولتی، خصوصی و بانکهای استان ایجاد شده شاهد رفع مشکلات خواهیم بود.

وی تصریح کرد: به زمان اجرای برجام نزدیک شده ایم و باید از اکنون آمادگی استفاده از فرصت هایی که ایجاد خواهد شد را در استان داشته باشیم به خصوص اینکه اولویت اول ما نیز توسعه و استفاده از ظرفیت های موجود است.

استاندار فارس در ادامه سخنان خود با اشاره به دیدار رئیس مجلس لوکزامبورگ گفت: با توجه به ظرفیت های گردشگری استان فارس در مباحث تاریخی، طبیعی و مذهبی تبادل نظرهای مختلفی انجام شد.

افشانی یادآور شد: در مباحث صنعتی، معدنی و کشاورزی نقاط مشترک زیادی داشتیم که در این راستا قرار شد در مرحله اول گروه های مختلفی از فارس و کشور لوکزامبورگ فعالیت مشترک را آغاز کنند و سپس به طور گسترده وارد کار شویم.

وی یادآور شد: سرمایه گذاری از مباحث مطرح شده در این جلسه بود که با استقبال مواجه شد.

[ منبع این خبر سایت مهر می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال