http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کنگره به جای آمریکا مدام علیه ایران قانون گذاری می کند

کنگره به جای آمریکا مدام علیه ایران قانون گذاری می کند

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در بزرگداشت شهدای خبرنگار و روز بسیج رسانه با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای این قشر، شهید روحانی فرد را الگوی تمام عیار یک بسیجی رسانه ای دانست و گفت: در زمانی که ما درگیر جنگ سخت بودیم یکی از اولویت های او، کار رسانه ای بود.

وی با بیان جمله ای از شهید روحانی فرد ادامه داد: آن روزها شهید روحانی فرد برای اداره هفته نامه اش با مشکلات مالی فراوانی روبرو بود و در پاسخ کسانی که او را به رها کردن کار دعوت می کردند گفت؛ «حاضرم عبایم را بفروشم ولی صدای انقلاب را به گوش مردم برسانم» این نشان از عمق بصیرت و آگاهی این شهید دارد.

سردار نقدی به تغییر شرایط جهان اشاره کرد و گفت: امام به مردم دنیا نشان داد که قدرت ملت ها، تجلی قدرت خدا است و از هر قدرتی بالاتر است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با تاکید بر اینکه ابر قدرتها و طاغوت ها در برابر قدرت ملت ها ناتوان ماندند ادامه داد: زورمداران و طاغوتیان به این نتیجه رسیدند که باید قدرت ملت ها را با زور و فشار رسانه در اختیار بگیرند. اگر افکار عمومی را تغییر دهند می توانند پیروز میدان باشند.

وی خاطر نشان کرد: مستکبرین روز به روز به تعداد رسانه ها افزودند و رسانه ها را به جای تانک، توپ و موشک به کار گرفتند.

سردار نقدی ۹۵ درصد از رسانه های جهان را، رسانه های قدرت های استکباری معرفی کرد و اظهار داشت: لشکرهای عظیم رسانه ای در دست خشن ترین دشمنان بشریت است تا بتواند اراده آنها را بر اراده ی ملت ها غلبه دهد.

وی افزود: استکبار با کمک رسانه ها چهره خشن و ضد انسانی خود را پنهان کرد و برای این کار هر روز ترفند جدیدی را خلق کرد. این رسانه ها آموزش، سازماندهی و تجهیز شده اند تا زشت ترین چهره ها را بزک کرده و زیبا جلوه دهند و نمونه بارز آن در حمله ارتش آمریکا به بیمارستان غیر نظامیان در قندوز افغانستان و کشته شدن ۲۵۰ نفر زن و کودک است.

سردار نقدی خاطرنشان کرد:۱۰ نفر از تفنگداران امریکایی در دو روز گذشته با حقارت و مثل موش توسط سربازان امام زمان دستگیر شدند.

وی ادامه داد: تفنگدار امریکایی هزاران کیلومتر آن طرف تر از کشور خود به خاک ما تجاوز کرد این تشکر چه معنی می دهد. با این حال برخی رسانه های داخلی به جای بزرگ کردن این اقدام مهم، تشکر وزیر خارجه امریکا را تیتر کردند. این همان بزک کردن چهره آمریکا است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین به اعتبار ۲ میلیارد و ۳۰۸ میلیون دلاری امریکا برای دخالت در امور داخلی ایران را، نشانه سیاست های خصمانه امریکا دانست و ادامه داد: این بودجه در کشور ما صرف رسانه هایی می شود که تصویر امریکا را زیبا جلوه می دهند.

وی ادامه داد: آمریکایی ها با لباس های زیبا و یقه های بسته و کراوات زده در منطقه می آیند و دم از صلح و آرامش و دوستی می زنند در حالی که عامل همه این جنایت ها و درگیری ها خودشان هستند.

جانشین فرمانده کل سپاه در امر بسیج اقدامات میدانی استکبار را برای تکمیل کار رسانه ها مهم دانست و افزود: برای خشن جلوه دادن ملت ایران مزدوران سرویس های جاسوسی آمریکایی فعال می شوند؛ قتل های زنجیره ای راه می اندازند، به صورت زنان اسید می پاشند و طرح ریزی می کنند تا به سفارت عربستان حمله کنند و همه این ها را به گردن نیروهای ارزشی می اندازند.

وی ادامه داد: ماموریت این رسانه ها و مزدورانشان این است که سطح مبارزه ملت ایران با آمریکا را به مبارزه عجم و عرب و عربستان تنزل دهند.

سردار نقدی خاطر نشان کرد: برای جا انداختن این موضوع تیتر می زنند که ایران باید از جهان عرب مدتی فاصله بگیرد. اینها تلقین رسانه های وابسته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین راهبرد آمریکا را اختلاف افکنی میان مسلمانان جهان دانسته و افزود: آمریکا آنقدر دامنه اختلاف را گسترش می دهد تا مسلمانان راه حل مشکلاتشان را در خارج از جوامع اسلامی جستجو کنند.

سردار نقدی با اشاره به اینکه در ۲۰ سال گذشته تکفیری نداشتیم، اضافه کرد: ایجاد فتنه تکفیری، حاصل تلاش سرویس های جاسوسی آمریکا بود، اما با عملیات رسانه ای گسترده اینطور جا انداختند که این جریان از دل اسلام برآمده است.

وی تأکید کرد: آمریکایی ها می خواهند با ایجاد تفرقه، اختلاف و جنگ های قومی، قدرت ملت ها را منحرف و علیه خودشان بکار ببرد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین، سرعت تحولات جهان را بسیار سریع دانست و ادامه داد: هر لحظه حادثه ای مهم رخ می دهد و این رسالت رسانه را فوق العاده مهم می کند تا با تأکید بر حقیقت در زمان مناسب نقش خود را ایفا کند.

وی با تأکید بر اینکه قدرت اصلی دشمن در استفاده از تزویر رسانه ای است برای القاء باور غلط میان مردم است، گفت: بسیج جایی برای کنار هم جمع شدن همه رسانه ای ها و همفکری کردن برای تاثیرگزاری هر چه بیشتر با امکانات محدود است و البته امروز مدیران کشور باید خیلی بیشتر به رسانه ها کمک کنند.

سردار نقدی در بخش دیگر از سخنان خود به وعده های انتخاباتی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اشاره کرد و افزود: در انتخابات گذشته کاندیداها می گفتند با ایران کنار می آییم و مذاکره می کنیم در حالی که امروز در رقابت انتخاباتی می گویند من زودتر پرونده ایران را پاره می کنم و با آن مقابله می کنم.

وی ادامه داد: این نشان دهنده پس رفت وضعیت ایران در افکار عمومی آمریکایی ها، کم کاری دیپلماسی عمومی و کم کاری دیپلماسی رسانه ای ما است.

نقدی با اشاره به اینکه یازده طرح ضد ایرانی در نوبت تصویب کنگره آمریکا است، خاطر نشان کرد: بعد از برجام کنگره آمریکا مأموریتش عوض شده، به جای قانونگذاری برای این کشور تبدیل به مرکز قانونگذاری علیه ایران شده است.

وی با تأکید بر اینکه آمریکا بر خلاف قراردادها و قوانین بین المللی برای دخالت در امور داخلی و براندازی نظام در ایران بودجه تصویب می کند و عملاً اقدام می کند، اظهار داشت: در قبال دخالت ها و غارت اموال ملت ایران از مسئولین هیچ عکس العملی در مقابله با این اقدامات آشکار دیده نمی شود. باید علیه این اقدامات و قوانین ضد ایرانی، علیه آمریکا در دادگاه های بین المللی و سازمان ملل شکایت و اقامه جرم شود.

سردار نقدی تأکید کرد: باید حقیقت را به مردم گفت و عکس العمل قاطع نشان داد، این انفعال و سکوت در برابر خیانت های آمریکا نتیجه اش این می شود که افکار عمومی آمریکا به کسی رأی می دهد که علیه ایران وارد عمل شود.   

وی با تأکید بر اصلاح این رویه، اظهار داشت: بسیج رسانه در کنار رسانه انقلابی و اسلامی باید آگاه سازی و بیان حقایق برای مردم را انجام دهد.

سردار نقدی خاطرنشان کرد: اوباما در نطق مهم سالانه خودش گفت: «در طول هفت سال نتوانسته هیچ کاری برای اقتصاد امریکا کند به این دلیل که ثروت آمریکا در اختیار عده ای محدود است» این تکرار همان حرف های گورباچف علیه نظام سوسیالیستی است.

وی اضافه کرد: دولت آمریکا امروز بیش از ۱۹ هزار میلیارد دلار بدهی دارد و تا سال آینده اوباما دولت آمریکا را با ۲۰ میلیارد دلار بدهی تحویل رئیس جمهوری بعدی خواهد کرد. این وضع اسفناک اقتصاد آمریکا است؛ چرا در رسانه های ما این مسائل تیتر نمی شود.

نقدی در پایان خاطر نشان کرد: برخی توهم دارند که آبمان و نانمان را آمریکا باید درست کند اما مریکا با این فلاکت واوضاع اقتصادی اسفناک چطور می تواند اقتصاد ما را درست کند.

منبع: مهر
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
بیمه شخص ثالث چیست ؟
طرز تهیه کیک برنجی کُره ای با بادام هندی
طرز تهیه کیک برنجی کُره ای با بادام هندی
چهارمین همایش پیشرفت و توسعه علمی کشور، با حضور وزیر علوم و وزیر کشور
سایت اینترنتی بانک ملت، پربازدیدترین سایت نظام بانکی کشور
حمله دوباره فالکائو به رکورد شمسایی
رتبه جهانی ایران در "شکاف جنسیتی" ،"سیاست" ، "اقتصاد" ،"آموزش" و"سلامت"
اسامی روسای گرو‌ه‌های دوستی پارلمانی در مجلس دهم
استخدام ۶ ردیف شغلی در شرکت صافات انرژی در یزد
اکران مستند« شب نامه» در دانشگاه امام صادق(ع)
امسال یک پرتاب ماهواره خواهیم داشت
نفوذ علمی برای کاهش روحیه انقلابی گری در حوزه علم و فناوری/ غفلت جدی در زمینه جریان شناسی علمی
کلیپ فیلم اردوی کلاس دوم
تاکید بر رعایت اصول مدیریت سبز در طرح های عمرانی دانشگاه ها
دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی تحت پوشش بیمه حوادث قرار می گیرند
ویدیو فیلم سیه بنوئیه۷۰ ( آپارات )
بازدید هیئت عالی رتبه علمی و فناوری ایران از مهم ترین قطب فناوری پیشرفته چین
دانشگاه آزاد پاسخ وزارت علوم را داد/ استقبال دانشگاه آزاد از پای بندی وزارت علوم به مقررات آموزشی
بازگشت مابه‌التفاوت قبض‌های تلفن به حساب مردم!
ژورنال انواع مدل لباس عروس ۲۰۱۷ ایرانی و اروپایی سری اول
تبلیغات